Vyrai

Vėlyvieji pusryčiai su Holivudo „blogiuku“ Colinu Farrellu

Buvęs Holivudo „blogiukas“ visą savo pažeidžiamumą atskleidžia autoriniame kine ir tai jam labai tinka. Pamatykite Coliną Farrellą Auksinei palmės šakelei nominuotame Yorgos Lanthimoso filme „Šventojo elnio nužudymas“.
Reading time 3 minutes

Panašu, kad aktoriui vis labiau tinka vėlyvieji pusryčiai. Colinas Farrellas kanda prancūzišką ragelį, žvelgdamas tiesiai į akis sugriebia puodelį, kalba iš labai arti, lyg peiliu kapotu airišku akcentu... 42-ejų C. Farrello karjera nė kiek nelėtėja, atvirkščiai. Jis suvaidino moteriškų geismų objektą Sofios Coppolos filme „Lemtinga pagunda“ (angl. „The Beguiled“), o vėl vaidinantį su Nicole Kidman jį galite pamatyti režisieriaus Yórgos Lánthimoso „Omaro“ (angl. „The Lobster“) filme. Dar laukia bendras darbas su Steve’u McQueenu ir Timu Burtonu. „Tik“ tiek.

 

Kokie jūsų pusryčių įpročiai?

Blogi (juokiasi). Renkuosi vėlyvuosius pusryčius ir man jie labai patinka. Valgau kiaušinius, viską, ko širdis geidžia. Arba pusryčių nevalgau visai. Ypač dirbdamas, nes pilnu pilvu nesugebu įsijausti į vaidmenį. Geriu tik kavos ar arbatos. Ir surūkau cigaretę (išpučia rūkomos cigaretės dūmus – aut. past.). Žinau, taip negalima.

 

Kur šiuo metu gyvenate?

Dubline ir Los Andželo Los Feliz rajone, kur persikraustė nemaža dalis mano šeimos. Ten užsiimu joga, vaikštau po Grifito parką, šiek tiek gaminu, tačiau kai dėl filmo „Omaras“ turėjau priaugti tiek daug svorio, dabar atidžiai stebiu, ką valgau. Esu tikras kalifornietis.

 

Jūs spinduliuojate kažką labai švelnaus – visiška priešingybė jūsų personažui, Nicole Kidman heroję vedusiam depresuotam chirurgui Kubriko stiliaus tragedijoje „Šventojo elnio nužudymas“ (angl. „The Killing of a Sacred Deer“)

Taip, beje, jei jūs supratote scenarijų, aš mielai išklausyčiau (juokiasi). Šį filmą taip pat sudėtinga žiūrėti, kaip ir jį kurti: jis įtemptas, represyvus, nesuteikiantis jokių paaiškinimų. Drąsinau Nicole ir sakiau, kad viskas bus gerai. Ji nuostabi moteris, tikiuosi, kartu filmuosimės ir trečią kartą. Net ir su Yórgos, jei jis paprašys. Mat esu didžiausias jo gerbėjas. Ir jis tuo naudojasi (juokiasi).

 

Jūs filmavotės su daugybe kino meistrų. Ar kiekvienas jų kaip nors jus pakeitė?

Filmuodamasis su S. Coppola nurimsti, nes ji apsupa švelnumu ir grožiu. Tačiau labiausiai mane pakeitė tėvystė ir tai, kad atsisakiau alkoholio. Laisvės suteikė ir filmas „Kartą Briugėje“ (angl. „In Bruges“). Beje, iki pat pirmos „Kasandros sapno“ (angl. „Cassandra’s Dream“) filmavimo dienos Woody Allenas manė, kad aš esu Ewanas McGregoras!

 

Atrodo, kad jūsų noras vaidinti tik auga. 

Laukiau, kol mano du nuostabūs sūnūs paaugs ir galėsiu apsiimti daugiau vaidmenų. Filmavausi Steve’o McQueeno filme „Našlės“ (angl. „Widows“) su Viola Davis, Michelle Rodríguez ir Robertu Duvalliu, Dano Gilroy dramatiniame trileryje „Roman Israel, Esq.“ su Denzeliu Washingtonu vaidinau advokatą, o su Eva Green kuriame Timo Burtono filmą „Dumbo“. Vaidinu dramblį pamilusių vaikų tėvą. Kad būtų linksmiau, kaitalioju vaidmenis. O egzistencinė revoliucija paskatino mane pasitikėti.

Pagr. nuotrauka - fotografo Vincento Desailly

susiję straipsniai

Rekomenduojame