Vyrai

„Dolce & Gabbana“ vyriškoje kolekcijoje aplodismentų sulaukė netikėtas svečias

Dizaineriai Domenico Dolce ir Stefano Gabbana toliau tyrinėja italų tradicijas ir amatus, nauja 2020 m. rudens kolekcija jie išdidžiai švenčia ženklo „Made in Italy“ meistrystę.
Reading time 2 minutes

Skambant melodingoms Franco Battiato dainoms, mados namai „Dolce & Gabbana“ Milane pristatė 2020-2021 m. rudens ir žiemos kolekciją vyrams. Tai buvo tarsi trumpa kelionė į gamtos prieglobstyje įsikūrusį dvarą, kuriame žiūrovai išvydo ir aristokratus, ir dvaro ūkio ar sodų darbininkus, nuo piemenų, stalių, gėlių pintinėmis nešinų sodinininkų iki tapytojų.

 

Šis pristatymas skirtas pagerbti senuosius amatus, išskirtinę meistrystę ir iš kartos į kartą perduodamų įgūdžių brangumą – „Dolce & Gabbana“ siekia populiarinti kaimuose ir nedideliuose miesteliuose užgimusius amatus, apsaugoti nuostabų žmonių rankų darbą nuo pasaulį slegiančios ir dažnai nejautrios modernios mechanikos.

 

Kolekcijoje netrūko didelių megztinių (kai kurie net siekė žemę), ilgų ir plačių šalikų, megztų kelnių ir kombinezonų, ilgų avikailio kailinių, avikailio apykaklėmis dekoruotų sujuosiamų švarkų, elegantiškų languotų paltų, darbinio stiliaus velveto kelnių su gausybe kišenių, taip pat švarkų ir lietpalčių dvieiliais užsegimais. Siekdami pabrėžti natūralumą ir žmogaus susivienijimą su gamta, „Dolce & Gabbana“ pasirinko neutralius ir žemės atspalvius: pilkus, šlapio asfalto, šokoladinius, karamelės, smėlio ir balkšvus, naudojo margo melanžo mezginius, juodą ir rudą odą. Didžioji dalis derinių buvo monochrominiai, jokių ryškesnių kontrastų, rūbai vientiso stiliaus ir artimų spalvų.

 

Bene daugiausiai susižavėjimo visgi sulaukė ne rūbai, o kolekcijos pradžioje ir pabaigoje netikėtai pasirodęs svečias - modeliai ant rankų laikė baltus avinėlius, kurie ir pavergė žiūrovų širdis. Tiesa, po šios kolekcijos dizainerių duetas sulaukė ir kritikos - „Dolce & Gabbana“ vis dar yra tarp garsių mados namų, savo kūryboje naudojančių tikrą kailį.

/

Mados namų Dolce & Gabbana nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame