Vyrai

Kitokio sporto S.Vaitulionio treniruotė – vos 20 min: „Iš pradžių tai atrodė mistika“

Komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis niekada nebuvo iš tų, kurie neįsivaizduoja savo gyvenimo be sporto. Jis drąsiai save vadina „sporto tinginiu“: pradėti lankytis sporto salėje trukdė darbai arba... tinginystė.
Reading time 3 minutes
Saugirdas Vaitulionis, Dariaus Kučio nuotr.

Prieš du mėnesius pamatęs, kad kūno apimtys nebedžiugina, Saugirdas panoro išbandyti elektros impulsų treniruočių studiją „E-Fit Lietuva“.

 

„Mane sudomino tai, kad treniruotė su elektros impulsais trunka tik 20 minučių ir užtenka dviejų kartų per savaitę. Lankstinuke perskaičiau, kad vienu metu treniruojama 12 raumenų grupių, todėl viena treniruotė prilygsta pusantros valandos treniruotei įprastame sporto klube. Iš pat pradžių tuo negalėjau patikėti, man tai atrodė mistika. Palankęs įsitikinau, kad tai yra įmanoma. Mano kūnas yra to įrodymas. Per porą mėnesių aš numečiau 7 kilogramus ir jie kol kas negrįžo. Dabar į studiją užsuku tam, kad palaikyčiau pasiektą rezultatą, kūno stangrumą“, – pasakoja „influenceris“, treniruočių akimirkomis mielai besidalinantis su 66 tūkstančiais sekėjų.

 

S. Vaitulionis patikina – stebuklų šioje planetoje nebūna, vien tik sportuojant akivaizdžių rezultatų nepasieksi. Todėl jis, kaip ir visi atsikratę nereikalingo svorio, susiderino mitybą. Kai tik užsimano nesveiko maisto, prisimena pasiektą tikslą – dingusį pilvą. Ypatingai džiugina jau šiek tiek pradėję matytis preso raumenys. Leisti sau suvalgyti picą ir lengva ranka nubraukti rezultatus – ne S. Vaitulionio būdui.

1578567553784885 web  8

„Tie, kurie sako, kad numetė svorio tik sportuojant, o valgė viską, meluoja. Tokiais žmonėmis aš netikiu. Stengiuosi maitintis kiek įmanoma sveikiau. Galite sportuoti kiek tik norite. Jei jūsų mityba bus nesubalansuota, nepasieksite jokių rezultatų“, – įsitikinęs vyras.

 

Senamiestyje gyvenantis S. Vaitulionis į elektros impulsų treniruočių studiją Užupyje eina pėstute. Tai – puikus apšilimas prieš laukiantį darbą. Jei turi darbo reikalų Kaune, užsuka pasportuoti į studiją, įsikūrusią Savanorių prospekte. Kaip sako, 20 minučių net ir labiausiai įtemptoje dienotvarkėje visuomet atsiranda. Dar viena treniruočių studija visai neseniai duris atvėrę atgimstančiame Naujamiestyje.

1578567571043610 web  131578567576128739 web  16
1578567580309293 web  11

S. Vaitulionis mano – tam, kad penkis kartus per savaitę po porą valandų per dieną eitumei į sporto salę, reikia šią veiklą mylėti fanatiškai. Žinomas vyras teigė nemėgstantis save versti daryti tai, kas jam nepatinka. Tačiau, artėjant link 40 metų ir norint atsikratyti nepageidaujamo svorio, reikia sportuoti.

 

„Kai treniruotė tokia trumpa, iškęsti tikrai galima. Sporto salėje su asmeniniu treneriu man reikėtų padaryti 80 atsilenkimų, studijoje tą patį rezultatą galima pasiekti padarius dešimt. Jau buvau atsisakęs kelių prieš penkerius metus vilkėtų ir labai mylėtų švarkų. Nusprendžiau padovanoti tam, kam jie labiau tiks. Maniau, kad niekada į juos nebeįsisprausiu. Numetus minėtus kilogramus paaiškėjo, kad puikiausiai į juos telpu. Be to labai susidraugavau su puikų humoro jausmą turinčia savo trenere. Ji prižiūri, kad visi pratimai būtų atliekami taisyklingai. Ne visi treneriai suprastų mano keiksmus, kai mane verčia daryti pratimus“, – juokėsi žinomas vyras.

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame