Vyrai

Tokios eisenos dar niekas nematė! Mados pasaulis šėlsta dėl išskirtinio modelio

Turbūt daugiausiai kalbų sulaukęs Paryžiaus mados savaitės momentas - mados namų MAISON MARGIELA finalas.
Reading time 1 minutes
Vida Press nuotr.

Paryžiaus mados savaitėje bene daugiausiai kalbų sulaukė mados namų MAISON MARGIELA 2020 m. pavasario ir vasaros kolekcija, tačiau ne dėl kūrinių, o juos demonstravusio modelio. 

 

Žvilgsnis iš padilbių, agresyvus požiūris ir nepamirštama eisena - modelis Leonas Dame'as, žengdamas MAISON MARGIELA kolekcijos podiumu, sulaužė visas taisykles. Savo neįprasta eisena ir kone pamėkliška išvaizda vaikinas, galima sakyti, sukrėtė Paryžiaus mados pasaulį. Vaizdo įrašai su jo pasirodymu internete ėmė sklisti tarsi virusas - instagrame žinutės apie L. Dame'o akimirką MARGIELA kolekcijoje tapo tikra sensacija.

 

Tačiau šis modelis nebuvo atsitiktinis mados namų pasirinkimas. Jiems kuriantis dizaineris Johnas Galliano, dar dirbdamas mados namuose DIOR, garsėjo drąsiais ir teatrališkais mados šou. Tad kolekcijos finale žengęs ekscentriškasis L. Dame'as,kaip ir tikėtasi, efektingai uždarė pristatymą ir prikaustęs mados pasaulio dėmesį.

 

Jaunasis modelis iš Berlyno jau ne pirmą kartą savo išskirtiniu eisenos stiliumi drebina podiumus, tiesa, ne mažiau nei eisena užburia ir jo griežtas žvilgsnis. Anksčiau L. Dame'as yra pristatęs mados namų ALEXANDER MCQUEEN, BURBERRY, GUCCI bei VALENTINO kolekcijas, tačiau jo pasirodymas MAISON MARGIELA 2020 m. pavasario ir vasaros kolekcijoje vis dėlto tapo ryškiausia vaikino akimirka.

susiję straipsniai

Rekomenduojame