Vyrai

5 intriguojantys faktai apie vyrų grožį

Vyrai vis drąsiau prisipažįsta, kad jiems ne ką mažiau nei moterims rūpi išvaizda, veido ir kūno priežiūra.
Reading time 2 minutes
Christian Buehner / Unsplash nuotr.

Tai, kad vyrai drąsiau prisipažįsta besirūpinantys išvaizda ne mažiau nei moterys, jau yra tyrimais įrodytas faktas. Pristatome jums dar kelis įdomius faktus apie vyrus ir jų grožį.

1. Storesnė oda

Vyrų oda maždaug 25 proc. storesnė nei moterų. Tai reiškia, kad ji kur kas atsparesnė žalingam aplinkos poveikiui ir senėjimo procesams. Vis dėlto atsipalaiduoti ir savo odos palikti likimo valiai tikrai nepatartina. Lengvai drėkinti ir, svarbiausia, saugotis kenksmingų saulės spindulių vyrams yra lygiai taip pat privalu kaip ir moterims.

2.  Pasiūlos augimas

Prognozuojama, kad iki 2023 metų vyrams skirtų kosmetikos produktų rinka išaugs beveik 6 proc., o tai yra maždaug 160 milijardų JAV dolerių per metus. Kalbama ne tik apie vyrišką kremą ar dezodorantą, bet ir apie vyriško makiažo produktus, vis drąsiau ir dažniau vietą randančius vyriškose kosmetinėse.

3. Pusmetis skutimuisi

Per gyvenimą vyrai apie pusmetį praleidžia skusdamiesi. Ką gi, matyt, išties verta pasirūpinti, kad tas gyvenimo pusmetis būtų itin kokybiškas ir malonus.

4. Plaukų priežiūra

Galbūt vyrai ir neturi tokios jautrios uoslės kaip moterys, tačiau kalbai pasisukus apie plaukus – vyrai ir moterys pagaliau tampa vienos planetos gyventojais. Tiek moterų, tiek vyrų plaukų struktūra yra vienoda, todėl visai nebūtina ieškoti specialių šampūnų for men, užtenka atrasti tinkamą savo plaukų tipui ir tinkamai jį naudoti.

5. Kvapai

Tyrimais įrodyta, kad vyrų uoslė kur kas paprastesnė nei moterų. Vyrai ne tik prasčiau užuodžia, bet ir atskiria gerokai mažiau aplink esančių kvapų. Na, bet tai juk ne priežastis, o greičiau paskata pasirūpinti tinkama kūno higiena ir ypatingu kūno aromatu.

Grožio ir parfumerijos produktai vyrams:

Prekės ženklų nuotraukos

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame