Vyrai

5 moterų grožio įpročiai, kuriuos turėtų perimti kiekvienas vyras

Pristatome moterims įprastas grožio puoselėjimo taisykles, kurias vertėtų įsiminti ir vyrams.
Reading time 2 minutes
Nuotrauka - StockSnap / Pixabay

1. Susirasti profesionalus

Nebekirpk plaukų bet kur ir nesirūpink visomis grožio procedūromis pats. Susirask patikimus, profesionalius specialistus ir reguliariai pas juos lankykis. Nustebsi, kiek daug įtakos tavo išvaizdai turi tinkamas plaukų kirpimas, tobulai suformuota barzda ar tvarkingai išpešioti antakiai.

2. Nepamiršti rankų ir nagų

Rankos – ne tik moterų vizitinė kortelė. Vyrų net labiau! Taigi nekramtyk ir neplėšyk nagų ir odelių. Manikiūras (ir pedikiūras) – tikrai neskausmingas, o nagų lakas – visai neprivalomas, todėl kreipkis pagalbos į specialistus ir džiaukis tvarkingais, estetiškai atrodančiais nagais.

3. Rūpintis veido oda

Sausa, papilkėjusi ar net pleiskanojanti veido oda nepuošia ne tik moterų, bet ir vyrų, todėl papildyk savo vonios lentyną kokybišku drėkinamuoju veido kremu ir, svarbiausia, bent kartą (idealiu atveju, du kartus) per parą jį naudok. Moterys garantuoja – sveika ir sudrėkinta oda tau patiks.

4. Naudoti tinkamus kosmetikos produktus

Pamiršk tuos laikus, kai parduotuvių lentynose tebuvo du šampūnai, dabar jų daugybė, todėl negriebk pirmo pasitaikiusio buteliuko, o atrask tą, kuris tobulai tinka tau. Patikėk, švarūs, tankūs ir purūs plaukai – ne tik moterų privilegija, tereikia atrasti būtent tau tinkančius produktus ir tinkamai juos naudoti.

5. Klausti

Nebijok, moterys taip pat nėra visažinės. Jos daug skaito, domisi ir klausinėja. Draugių, kolegių ar grožio konsultančių. Ir dar, jos mielai dalijasi, todėl nebijok prašyti patarimo rinkdamasis tinkamiausius kosmetikos produktus ar grožio specialistus. Visos tikrai mielai padės.

susiję straipsniai

Rekomenduojame