Vyrai

GUCCI vyrų kolekcija sulaukė prieštarų - vieni giria, kiti konstatuoja mados mirtį

Naujoje „Gucci“ 2020 m. rudens kolekcijoje, skirtoje vyrams, Alessandro Michele pasisakė už daugialypę vyriškumo viziją.
Reading time 2 minutes
GUCCI 2020-2021 m. rudens ir žiemos kolekcija vyrams, mados namų nuotr.

Jei visose „Gucci“ kūrybos vadovo Alessandro Michele kolekcijose yra skiriamasis bruožas, kurį kaipmat atpažįstame, tai – siekis išryškinti kiekvieno individualumą. Dizainerio kūrybai būdinga eklektika, kurioje persipina gatvės apranga, skirtingų laikotarpių žaismas, o lyčių ribos išstumiamos į pakraštį, regis, būtent to šiuolaikinė kultūra pastaruoju metu labiausiai ir trokšta. Tad visiškai suprantama, kodėl po 2017 m. pavasario A. Michele kelis sezonus pristatydavo „Gucci“ vyrų ir moterų kolekcijas bendru formatu. Visgi dabar, po kelių metų, dizaineris grįžo į Milano vyrų mados savaitę ir pristato atskirą vyrams skirtą kolekciją.

Šį kartą A. Michele kolekcijoje dekonstruoja stereotipinį vyriškumą, dizaineris siūlo išsilaisvinti nuo normatyvinių gyvenimo modelių ir drąsiai pradėti naują teigiamą savęs atradimo etapą.

 

Kolekcijoje dizaineris peržvelgė praeities motyvus, tačiau ne siekdamas juos sugrąžinti tokius, kokie buvo, o tyrinėdamas giliau. Tarp detalių, išryškinančių naują vyriškumą, buvo atsainiai užmesti kaklo papuošalai, ilgi gėlėti šalikai ir blizgios odos kelnės, žėrinčios kaip naujoji „Gucci Beauty“ lūpų dažų kolekcija.

 

Dalis įvaizdžių įkvėpti moksleivių stiliaus, kai kurie rūbai specialiai sumažintų siluetų, paversti tarsi ant suaugusių žmonių kūnų užsilikusiomis vaikiškomis uniformomis. Šiuo vizualiniu pasirinkimu Alessandro Michele kalba apie tai, kad visi galime augti, keistis, tobulėti ir atrasti save nepriklausomai nuo tariamai mums paskirto laiko. Nors mūsų „vidinis vaikas“ išlieka, jis transformuojasi kartu su mūsų pasirinkimais, o šiems niekada nėra per vėlu. Laisvė gyventi, laisvė atrasti ir sukurti save patiems.

/

Mados namų GUCCI nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame