Vyrai

Laukiamiausia metų knyga - K. Lagerfeldo asmens sargybinis parašė biografiją

Karlo Lagerfeldo asmens sargybinis ir asistentas S. Jondeau pristato biografiją, kurioje aprašomi prisiminimai, pasakojantys apie darbą vienam garsiausių mados dizainerių.
Reading time 2 minutes
CHANEL ir Vida Press nuotr.

Šių metų sausį pasirodys biografinė knyga „Ça va, cher Karl?“ (liet. - „Kaip laikaisi, mielasis Karlai?), kurią kartu su žurnaliste Virginie Mouzat parašė dizainerio Karlo Lagerfeldo ilgametis asmens sargybinis Sébastianas Jondeau. Knygoje sugulė daugiau nei 20 metų, per kuriuos Sébastianas dirbo ne tik K. Lagerfeldo asmens sargybiniu, bet ir asmeniniu asistentu, vairuotoju ir modeliu.
 

272 puslapių biografinę knygą išleido leidykla „Flammarion“, čia skaitytojai sužinos ir įdomių nutikimų, ir išvys daugybę nuotraukų. Įvykiai nėra išdėstyti chronologine tvarka – tekstas liejasi laisvai, nuo vieno prisiminimo prie kito. Knygoje S. Jondeau atskleidžia ir nemalonias situacijas, pavyzdžiui, pasakoja apie Lagerfeldo sveikatos problemų pradžią ir vėlesnius sunkumus.
 

Pirmą kartą Sébastianas ir K. Lagerfeldas susitiko, kai vaikinui buvo 15 metų, jį dizaineris pakviestė perkraustyti prabangius XVIII a. baldus. Vėliau jiedu susidraugavo, išvaizdus S. Jondeau buvo pakviestas tapti „Chanel“ modeliu, žengė podiumu, pozavo reklaminėse kampanijose, dirbo ne tik su mados namams „Chanel“, bet ir asmeniniam K. Lagerfeldo ženklui „Karl Lagerfeld“.
 

Kalbama, kad ši knyga taps metų bestseleriu, jau dabar jos laukia daugybė besidominčių mados pasauliu, „Chanel“ užkaboriais ir išskirtine Lagerfeldo asmenybe.

susiję straipsniai

Rekomenduojame