Vyrai

Vyriškoje „Louis Vuitton“ 2019 m. žiemos kolekcijoje – duoklė M.Jacksonui

Paryžiuje Virgilas Abloh pristatė naujausią „Louis Vuitton“ vyrišką kolekciją, kuria pagerbė legendinį dainininką Michaelį Jacksoną.
Reading time 2 minutes

Ši vyrams skirta kolekcija – antroji, kurią sukūrė dizaineris Virgilas Abloh, prieš metus prisijungęs prie mados namų „Louis Vuitton“. Dar po pirmosios 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcijos pristatymo ne vienas jau kėlė klausimą – o ką gi Virgilas mados pasauliui pasiūlys kitą rudenį? Ar tęs prabangaus laisvalaikio įvaizdžio temą, ar nustebins naujais siluetais?

 

Ir nustebino – ne tik siluetais, bet ir pasirinkta tema. Paryžiaus širdyje, Tiuirli soduose, buvo atkurtas lopinėlis Niujorko, matytas Michaelio Jacksono hito „Billie Jean“ vaizdo klipe. Pasak Virgilo, naujoji kolekcija skirta ne tik atminti vieną garsiausių pasaulio dainininkų, bet ir per jį atkreipti dėmesį į žmoniją, įpūsti pasauliui optimizmo. Šią optimistišką nuotaiką šou metu kūrė gyva muzika – atlikėjas Devas Hynesas šildė susirinkusius energingais bliuzo ritmais.

Billie Jean

Pirmasis podiumu žengęs modelis subtiliai pakuždėjo – ši kolekcija bus sofistikuota, prabangi ir moderni, sausas sportinis stilius traukiasi. „Louis Vuitton“ rudens kolekcijoje pristatyti elegantiški sluoksniuoti kostiumai platintomis kelnėmis ir ties šonu sujuostais švarkais, griežti stačiakampio silueto lietpalčiai, skulptūras primenantys paltai bei liemenės, puoštos mados namų monogramomis, prabangiai atrodantys monochrominiai deriniai, pasaulį vaizduojantys marginimai: skaliko dantų raštas, sudėliotas iš sumažinto Afrikos žemyno, tarsi skiautiniai susiūtos skirtingų šalių vėliavos, JAV vėliavos interpretacijos. 

 

Įkvėpimo semtasi ir iš M. Jacksono stiliaus. Iš legendinio atlikėjo sceninių kostiumų perkelti kristalais siuvinėti rūbai, militaristinės detalės, sidabru tviskantys audiniai ir, žinoma, garsiosios kristalais siuvinėtos pirštinės. Beje, baltoji pirštinė, dekoruota kristalais, tapo ir kvietimu į šios kolekcijos pristatymą.

15478182914584981547818291962750
© Louis Vuitton
15478182924364961547818293050507
© Louis Vuitton

„Louis Vuitton“ 2019-2020 m. rudens ir žiemos kolekcija vyrams

Louis Vuitton

Nuotraukos - mados namų LOUIS VUITTON

susiję straipsniai

Rekomenduojame