Vyrai

N.Bierancas apie tai, kaip padaryti tobulą nuotrauką ir pasiekti populiarumo istagrame

Socialinių tinklų žvaigždė Naglis Bierancas – nuo buities iki mylimiausios kūno vietos.
Reading time 4 minutes
Naglis Bierancas, Kamilės Raubūnaitės nuotr.

Be kokio drabužio negalėtum gyventi?

 

Be apatinių. Keletą kartų teko mūvėti džinsus be jų, jaučiausi labai keistai ir tai nebuvo labai malonu, žodžiu, palaida bala. 

 

Esi vienas stilingiausių vyrų Lietuvoje, iš kur semiesi įkvėpimo?

 

Mano didžiausias įkvėpimas yra „Instagram“, o tiksliau, jo turinys. Seku ne tik draugus, bet ir pasaulį. Ten rasite visko. Nuo mylimiausių socialinių žvaigždžių iki populiariausių stiliaus žurnalų, menininkų ir kitų inspiracijų. Susikurkite savo sekamą feedą taip, kad nebūtų gaila praleisto laiko internete. 

 

Ar yra drabužis, kokio niekada nevilk4ėtum?

 

Tokio drabužio nėra, yra tik per mažas jų dydis.

 

Esame matę tave ir segintį sijoną...

 

Kaip ir sakiau, nėra tokio drabužio, kurio nedėvėčiau. O su sijonu labai smagu, laisvė ir šviežio oro gūsis mano mylimiausiai kūno vietai. 

 

Kaip tapti „Instagram“ žvaigžde?

 

Trijų T taisyklė: tikras tęstinis turinys. 

Tikrumas. Populiari arba nišinė, unikali ir svarbiausia neplagijuota medžiaga, kuri ateina iš tavęs. 

Tęstinumas. Kai pateiksite įdomaus turinio, žmonės užsikabins ir norės dar. Čia kaip geras serialas, kurį žiūrime iki ryto. Visada keliais žingsniais planuokite į priekį, kad būtumėte ant bangos. 

Turinys. Tai, kas patrauks kitų dėmesį. Tekstai, nuotraukos, talentai, darbai, hobiai, humoras ir t. t. Dėl Dievo meilės, nepirkite followerių

1594757502114317 t19a0812
Naglis Bierancas, Kamilės Raubūnaitės nuotr.

Išduok kelias paslaptis, kaip padaryti tobulą nuotrauką?

 

1. Svarbiausia atrasti sau labiausiai patinkantį veido kampą, t. y. darbinę pusę. Čia padės praktika prie veidrodžio ir asmenukės.

2. Šviesa. Prastai krintanti šviesa kuria šešėlius ant veido, kurie gali deformuoti jūsų bruožus. Jei norite geriausio natūralaus apšvietimo patalpoje, sukitės veidu į lango pusę. Lauke gražiausia šviesa būna tada, kai saulė slepiasi už debesų ir nėra tiesioginių jos spindulių. Jei saulėta, ieškokite šešėlio, eksperimentuokite ir tikrai pavyks. 

3. Kitas man labai svarbus dalykas „Instagram“ nuotraukai – fonas. Nuolatos ieškau įkvėpimo aplinkoje ir gaudau įvairius kampus. 

Vadovaujuosi taisykle, ar laikinčiau savo paties nuotrauką, jeigu joje nebūčiau aš. 

P. S. Nuotraukų redagavimui naudoju programėles „Photoshop“ ir „Lightroom“. 

 

Ar būtų didelė tragedija tau, jei vieną dieną dingtų „Instagram“?

 

Neprapulčiau. Fotografuočiau visas kitas „Instagram“ žvaigždes, kurios netektų darbo, nes reklamos vis tiek reikės. O be viso to, tikrai galėčiau coachinti naujas socialinių tinklų žvaigždutes. 

 

Kokio daikto niekada nereklamuotum?

 

To, kuriuo netikiu ir kuris netinka prie mano gyvenimo būdo. Žmonės to nežino, bet daugiau pasiūlymų atsisakau, negu priimu. 

 

Naglis ir buitis...

 

...Du nesuderinami dalykai, nes tvarką mėgstu, bet tvarkytis kaifo nejaučiu. Kaip gerai, kad galiu sau leisti samdyti tvarkytoją. Dėl maisto tas pat. Dievinu jį, tačiau namie gaminu tik lengvai paruošiamą maistą, nes gyvenu vienas. Kur kas maloniau valgyti su draugų kompanija kur nors mieste. Visi kiti buities dalykai – kaip prievolė. Reikia ir darai. 

 

Ar Naglio širdis užimta? 

 

Man nepatinka žodis „užimta“, suprask, priklausau kažkam. Mano širdis atvira ir kupina meilės viskam, kas man miela ir teikia džiaugsmo. Joje tiek daug spalvų, kad galėčiau sutalpinti visą galaktiką. Būtų gaila užpildyti ją tuo vieninteliu žmogumi. Nors ką čia gali žinoti, palikite kažką ir man.

 

Kokios žmonių savybės nekenti labiausiai?

 

Nesuprantu, kaip galima bendrauti su žmogumi, kuris tau meluoja. Visiškas laiko švaistymas. Geriau jau nesakyti nieko, negu kurti istorijas. Kai noriu melo, žiūriu fantastinius filmus. Iš žmogaus tikiuosi tikro ir nuoširdaus bendravimo.

susiję straipsniai

Rekomenduojame