Vyrai

Naglis Bierancas: jei sugebi iš pykčių pasijuokti, esi nugalėtojas

Apie sėkmę socialiniuose tinkluose ir savito stiliaus paieškas pasakoja fotografas, šokėjas ir nuomonės formuotojas Naglis Bierancas.
Reading time 5 minutes
Monikos Dovidaitės nuotr.

Daugelis tampa tavo sekėjais, nes sugebi juos prajuokinti. O kas labiausiai prajuokina tave?

 

Situacijos, draugai, linksmi videoįrašai. Aš pats save prajuokinu!

Juokiuosi dažnai ir nesu iš tų, kuriuos sunku prajuokinti. Filmai mane prajuokina retai – nedaug esu matęs juokingų komedijų. Linksmiausia – tikros situacijos ir žmonės jose.

 

Ar juokas visada yra geriausias ginklas sunkiomis situacijomis?

 

Pavadinčiau tai ne ginklu, o juokdamasis gali reset’inti savo būseną. Jei jauti stresą ar pyktį, juokas kaip ranka nuima prieš tai užplūdusius jausmus.

 

Juoktis kovojant – irgi labai gera savybė. Jei žmogus pyksta ir rėkia, jis nori išprovokuoti tave ir gauti tą patį atgal. Žmogų labai lengva paveikti. Iš to kyla pykčiai, kurie neduoda nieko gero. Bet jei sugebi iš to pasijuokti, vienareikšmiškai esi nugalėtojas.

Viename interviu minėjai, kad mėgsti išbandyti įvairiausias veiklas. Kokie nauji dalykai tavo 2019-ųjų to do sąraše?

 

Galiu daug prisisvajoti ir prisigalvoti... Bet tai tikrai bus kelionės į šalis, kuriose dar nesu buvęs. Tai bus mano must. Taip pat – ir pramogos, kurių nesu bandęs – šuolis parašiutu, skrydis oro balionu. Gal ir pats pasinersiu į kokią papildomą veiklą, nes mano populiarumas ir „Instagram“ sekėjai veda mane prie naujų projektų. Tikiu, kad tikrai kažko bus, tik dar nežinau, ko. Esu pasiruošęs viskam.

 

Paminėjai „Instagram“. Koks būtų tavo top patarimas geram „Instagram“ post’ui?

 

Svarbiausia – vizualas, pati nuotrauka. Naršant po „Instagram“, mūsų akis pirmiausia sustoja ties nuotrauka. Jei ji užkabino, tik tada skaitome, ką žmogus parašė. Aš manau, kad vizualus turinys yra garantas.

 

Vėlgi nuotrauka gali atrodyti gera ir graži, bet kartais to neužtenka. Reikia kažko daugiau – idėjos ar kito dalyko, kuris patrauktų žmogaus akį. Yra daug gražių žmonių „Instagram“, bet scrollindamas sustoji tada, kai pamatai kažką ne tik gražaus, bet ir įdomaus. Kažką, kas yra įdomu ir vizualiai gražiai išreikšta, kas priverčia stabtelėti ir patapšnoti ekraną du kartus, kad uždėtum širdelę.

Naršant po „Instagram“, mūsų akis pirmiausia sustoja ties nuotrauka. Jei ji užkabino, tik tada skaitome, ką žmogus parašė.

Kiek išvaizda, drabužiai tau yra svarbu kaip saviraiškos priemonė?

 

Negaliu sakyti, kad nesvarbu, bet negaliu ir sakyti, kad tai kažkoks esminis dalykas. Gal nieko ypatingo jame ir nėra, bet manau, kad savitą stilių turiu. Pavyzdžiui, kad ir veido auskarų vėrimas, akiniai, kurių turiu ne vienus. Mėgstu keisti tai, kaip su kitais akiniais atrodo mano veidas.

 

Kaip apibūdintum savo stilių?

 

Geras, net nežinau, kaip aš jį apibūdinčiau! Galbūt kažkoks gatvės stilius… Mano stilius – kasdieniškas, kai jautiesi gerai, kartu sau atrodai gražiai ir jautiesi patogiai.

 

Bet kai reikia dalyvauti renginyje, kuriame nurodytas aprangos kodas, man yra sunku. Mano spintą sudaro kasdienių rūbų turinys – sportbačiai, daug džinsų, daug džemperių, maikės. Turiu keletą marškinių, bet jie nėra klasikiniai.

 

Mano stilius – kasdieniškas, kai jautiesi gerai, kartu sau atrodai gražiai ir jautiesi patogiai.

Ar dažnai pasakai „neturiu kuo apsirengti“?

 

Dažnai (juokiasi)! Tikrai turiu tą bėdą. Turiu spintą, šalia – kabyklą, o dalis rūbų tuo metu išmesti skalbti, bet kartais vis tiek nerandu, ką rengtis.

 

Kad neturiu, ką rengtis, dažniausiai pasakau tada, kai einu į renginius ir noriu pasipuošti. Kasdienai rengtis tikrai turiu ką. Tarkime, turiu tris švarkus renginiams ir su visais jau esu buvęs. Nesinori atrodyti taip pat, kaip jau buvau nufotografuotas ir matytas anksčiau.

Koks mados trendas tave labiausiai erzina?

 

Manęs niekas neerzina! Būna, kad iš pradžių galvoju, koks keistas rūbas. Bet ilgainiui priprantu ir su juo pasidaro viskas gerai. Sakyčiau, mane ne tiek erzina, bet keista, kad užėjus naujam trendui visi nusprendžia, jog tik taip ir turi atrodyti. Norisi nebūti kaip visi, net jei trendas ir patinka – neimi visko aklai, o derini detales prie to, ką jau turi.

 

Robertas Kalinkinas, atsakydamas į šį klausimą, paminėjo oranžinę rankinę per juosmenį, kurią iš tavęs pasiskolino.

 

Aš ir galvoju, kur tas mano tašiukas!

 

Labai apsidžiaugiau, kai atėjo šitas trendas, nes aš tiesiog negaliu vaikščioti pilnomis daiktų kišenėmis. Tarkime, visada turiu piniginę, IQOS aparatą, o susikišti juos į kelnių kišenes man labai nepatinka, dėl to visada turėdavau kuprinę. Kai atsirado šios tašytės, labai apsidžiaugiau, kad pagaliau galiu būti ne su kuprine, o su mažu waist pack’u. Turiu jų tris, tik Robertas vieno negrąžina.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame