Vyrai

Naujoji „Louis Vuitton“ klasika - vyriškų rankinių atgimimas

Kaip atnaujinti legendinį modelį? Atsakymą į šį klausimą sumaniai pateikė dizaineris Virgilas Abloh, iš „Louis Vuitton“ archyvų ištraukęs tris legendinius modelius ir juos pakeitęs.
Reading time 1 minutes
Mados namų LOUIS VUITTON nuotr.

Neabejotinai tam padėjo ir architektūrinis jo išsilavinimas. Jo stebuklingas receptas? Norint ką nors prikelti naujam gyvenimui, pakanka pakeisti tris procentus gaminio.

 

„New Classics“ kolekcija Virgilas Abloh kitu žvilgsniu kviečia pažvelgti į šiuolaikinę „Louis Vuitton Homme“ odinę galanteriją. Jau seniai tapę laiko ir istorijos dalimi, šie klasikiniai modeliai vėl atgimė talentingo dizainerio dėka. Štai 1901 metais pasirodžiusiam kelioninio krepšio modeliui „Steamer“ jis suteikė verslo rankinės įvaizdį. Kiek primiršta delninukė „Volga“ atgimė didesnio dydžio ir tapo hibridu – gali būti ir rankine, ir pinigine, priklauso nuo to, ar bus prisegama petneša-grandinėlė. Rankinė „Soft Trunk“ yra tobulas meistrystės įrodymas, atnaujintame modelyje išsaugoti kampų apkaustai, tačiau rankinei suteikta daugiau lengvumo. Ją puošia nusegama matinė grandinėlės rankena. Tai – šio sezono rankinė. O štai mažoji „Mini Soft Trunk“ versija alsuote alsuoja gatvės stiliumi ir jau tapo naujausiu mados klyksmu.

1589177247715401 mini soft trunk
Rankinė „Mini Soft Trunk“, LOUIS VUITTON, mados namų nuotr.

Iš viso naujam gyvenimui prikeltos keturios rankinės, primenančios, kad laikai keičiasi, o vertybės išlieka. Rankines galima rinktis iš nuolatinės „Monogram Eclipse“ kolekcijos arba iš sezoninių „Virgil Abloh pour Louis Vuitton Homme“ kolekcijų. Pastarosiose kaskart keisis įkvėpimo šaltinis, medžiagos ir spalvos. Tačiau šios rankinės visada išliks aukso viduriu tarp klasikos ir naujausių tendencijų.

susiję straipsniai

Rekomenduojame