Vyrai

Dizaineris Paulas Surridge'as palieka „Roberto Cavalli“

P. Surridge'as prie mados namų „Roberto Cavalli“ prisijungė 2017 m., tačiau praėjus porai metų kūrybos vadovas italų prabangos prekės ženklą ketina palikti.
Reading time 1 minutes
„Roberto Cavalli“ nuotr., www.robertocavalli.com

Pastaruoju metu dizaineris išreiškė savo nusivylimą dėl nepakankamų investicijų į parduotuvių tinklo plėtrą ir atnaujinimą, taip pat dėl prastos rinkodaros. Kita nusivylimų priežastis – kūrybinės komandos palaikymo stoka dėl riboto finansavimo ir išteklių.

 

Praėjusią vasarą „Roberto Cavalli“ ieškojo papildomų investitorių, deja, nesėkmingai, todėl nuspręsta nedidinti finansavimo, skiriamo naujoms kolekcijoms. Dėl tokio sprendimo pirminės dizainerio P. Surridge'o idėjos buvo atmestos ir ieškota pigesnių alternatyvų.

 

Šiandien sklinda kalbos, kad prabangiaisiais mados namais itin domisi kitas dizaineris – Philippas Pleinas, besirūpinantis prekės ženklais „Plein Sport“ ir „Billionaire“. P. Pleinas nori ne tik kurti „Roberto Cavalli“, bet ir pastatyti šį ženklą ant kojų, sugrąžinti jo šlovės dienas.

 

Manoma, kad 2019-2020 m. rudens ir žiemos kolekcija buvo paskutinis P. Surridge'o darbas mados namams „Roberto Cavalli“.

Tags

mada
stilius
lofficiellithuania

susiję straipsniai

Rekomenduojame