Vyrai

Šis vienos muzikos pasaulio garsenybės laikrodis kainuoja daugiau nei milijoną dolerių

Kanadietis reperis Drake’as prieš kurį laiką pasidovanojo vieną daugiausia kalbų laikrodininkystės pasaulyje sulaukusių dovanų – specialiai patobulintą šveicarų prabangių laikrodžių gamintojo „Patek Philippe“ modelį „Nautilus 5726“.
Reading time 2 minutes
„Patek Philippe“ nuotr.

Kai esi vienas geidžiamiausių pasaulio reperių, kurio hitai sukasi muzikos viršūnėse, o prekių ženklai pešasi dėl bendradarbiavimo, veikiausiai finansinių įvaizdžio kūrimo limitų nėra. Pusė milijono už deimantais inkrustuotą „iPhone“ dėklą, 800 gramų sveriantis garsenybių juvelyro Beno Ballero sukurtas geltonojo aukso papuošalas, puoštas juodaisiais, žaliaisiais ir kanarėlių geltonio deimantais, kurio kaina nutylima, 400 tūkstančių už sniego baltumo automobilį „Rolls-Royce Phantom“ – tai tik pradžia Drake’o pirkinių, kuriems jis negaili šlamančiųjų.

Dar vienas reperio žaisliukas – bendras populiaraus dizainerio Virgilo Abloh ir bene garsiausio laikrodžių gamintojo „Patek Philippe“ kūrinys – laikrodis „Nautilus 5726“, nuo... iki... inkrustuotas sodraus žalumo smaragdais. Brangiaisiais akmenimis nenusagstytas tik kukliai žvelgiantis juodas laikrodžio korpusas, išduodantis, kad išskirtinį „Nautilus“ modelį pagamino prabangių laikrodžių „customizeriai“ Mad Paris, naujus dizainus kuriantys tokiems laikrodžių gigantams kaip Rolex ar Audemars Piguet.

 

Laikrodis buvo patobulintas jį išardžius, kiekvieną detalę nuplovus, nušlifavus smėliu ir vakuumo kameroje paveikus specialiomis dujomis, suteikusiomis naują spalvinį efektą. Viena sunkiausių užduočių – po tokių pokyčių laikrodį surinkti iš naujo. Beje, pats V. Abloh turi panašų, taip pat Mad Paris specialiai jam perkurtą Patek Philippe „Nautilus 5726“, tik jo nepuošia jokie brangieji akmenys, mat Virgilas yra minimalistinio stiliaus gerbėjas.

 

Visgi V. Abloh laikrodis nuo Drake’o kardinaliai skiriasi kaina. Vienas įkainotas keliais šimtais tūkstančių dolerių, o inkrustuotasis smaragdais – daugiau nei milijonu dolerių. Tam, kurio turtas 2019 metais buvo įvertintas daugiau nei 150 milijonų, tokia suma nėra skausminga, tuo labiau kad pabuvęs ant Drake’o riešo šis laikrodis aukcione gali būti parduotas už kur kas didesnę sumą.

1594755303250249 post image seybold virgil patek 1024x1024 1024x576
„Patek Philippe“ nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame