Vyrai

PRADA pristatė ypač palankiai kritikų įvertintą 2020 m. rudens kolekciją vyrams

Šį kartą mūsų radare – Milane pristatyta „Prada“ vyrams skirta 2020 m. rudens kolekcija.
Reading time 1 minutes

Milano mados savaitėje „Prada“ pristatė 2020–2021 m. rudens ir žiemos kolekciją, skirtą vyrams. Šou scenografija priminė vieno iš italų metafizinės tapybos pradininkų – Giorgio de Chirico – paveikslų scenas. Pristatymui buvo suprojektuotos dvi kvadratinės erdvės, imitavusios aikštes, kurių viduryje stovėjo klasikinis XIX a. vyriškumo ir heroizmo simbolis – didelės raitelių skulptūros. Svečiai šou stebėjo iš viršaus, kur buvo įrengtos specialios žiūrovų zonos, o modeliai žengė raudona šviesa nutviekstais koridoriais, jungiančiais abi erdves.

Naują kolekciją Miuccia Prada nudažė tarsi rūku prigesintomis spalvomis, vyravo rudi, pilkšvi, smėlio tonai, keli kiek ryškesni – plytų oranžinė, violetiniai, mėlyni ir žali atspalviai.

 

Dizainerė siūlo kitąmet rinktis kvadratiško silueto švarkus, platintų siluetų puspalčius ir kelius siekiančius paltus, didelius ryškiaspalvius odinius krepšius, avikailio detalėmis dekoruotus rūbus (liemenes, blizgios ir verstos odos paltus). Taip pat optines iliuzijas kuriančiomis geometrinėmis figūromis margintus megztinius, liemenes ir ansamblius.

 

Vienas daugiausiai kalbų po šou sulaukusių kolekcijos aksesuarų - futuristiškai atrodę auliniai batai storintais guminiais padais.

/

„Prada“ 2020 m. rudens kolekcija vyrams

PRADA

Tags

lofficiellithuania
prada

susiję straipsniai

Rekomenduojame