Vyrai

R.Mackevičius: aš Dvynys, turbūt tai ir trukdo man turėti vieną stilių

Su Radijo ir televizijos laidų vedėju Rolandu Mackevičiumi kalbamės ne tik apie jo darbus, pomėgius, bet ir stilių.
Reading time 3 minutes
Monikos Dovidaitės nuotr.

Ar tiesa, kad dirbdamas, ką mėgsti, neturėsi dirbti nė dienos? Gal iš tikrųjų ne taip paprasta ir nuo rutinos nepabėgsi?

 

Yra tiesos. Džiaugiuosi, kad ne kiekvieną rytą man reikia anksti į darbą. Tačiau dirbti tenka kasdien, nesvarbu, šventė ar poilsio diena. Ir dažniausiai darbai – labai skirtingi, todėl rutina atsiranda tik po labai ilgo laiko. Būna, žinoma, kad nuo įtempto grafiko protas sako: „Gal nevarom, gal pailsim. Geriau pagulėk, sakyk, kad praradai balsą“ (juokiasi). Bet kai atvažiuoju į darbo vietą, viskas pasikeičia: gera aura ir puiki energija atsiranda akimirksniu. 

 

Šiuo metu darome su Jonu „Radistai Village“ festivalį, kuriame muziką, LNK televizijoje vedu laidą „Lietuvos balsas“, ten pat garsinu tekstus, su kolegomis Mantu Stonkumi ir Gelmine Glemžaite važinėjame po Lietuvą su spektakliu „Buvusių moterų reikalai 3“. O kiek dar laikinų mėnesinių projektų ir pavienių renginių.

 

Kuris iš šių daugybės projektų tau teikia daugiausia džiaugsmo?

 

Manau, televizijos laidų vedimas visada teikia daugiausia malonumo. Tai yra magiškas procesas. Ypač džiugina tiesioginis eteris. Dabar naujas ir malonus darbas yra dirbti su profesionaliais aktoriais Mantu ir Gelmine spektaklyje. Man tai – nauja patirtis, bet jaučiuosi savo vėžėse. 

 

Be proto mėgstu vesti renginius, ten sutinku labai daug skirtingų ir įdomių žmonių. Viskas visada būna nauja. Kiekvieną kartą suprantu, koks didelis ir skirtingas yra pasaulis, kuriame – daugybė pasaulėlių su savo istorijomis. Ir džiugu, kai tenka prisiliesti prie kiekvieno iš jų. Tikiuosi, galiu nušviesti juos geromis emocijomis.

1555233376813217 9

Kokius tikslus sau keli 2019 metams?

 

Tie patys „tragiški“ žemiški ir nežemiški tikslai, kuriuos kuriu sau kiekvienais metais, bet atrodo, niekas niekada taip ir neišsipildo ar neįvyksta. Tačiau, pažvelgęs atgal, supranti, kad vis dėlto yra nemažai įgyvendinta. Todėl sunku kalbėti apie vieną ar kitą trumpalaikį metų tikslą. Manau, pasąmonėje esu pasėjęs daugybę minčių ir tikslų, tad 2019-aisiais svarbiausia jų nepamiršti ir toliau siekti.

 

Kaip apibūdintum savo stilių? Į kokius akcentus labiausiai kreipi dėmesį?

 

Aš esu Dvynys. Tikriausiai tai man ir trukdo turėti vieną stilių (šypteli). Yra dienų, kai norisi atrodyti classy. Kelnės su kantu, golfas, paltas. Kitą dieną nė nesusimąstęs šoku į džinsus, džemperį ir slidininko striukę. Savaitgalį dažnai tenka dėvėti puošnų kostiumą, o diskotekose – šiuolaikiškus, ekstravagantiškai modernius drabužius. Matyt, tokia mano natūra ir yra. Negalėčiau būti kažkoks vienoks. Bet, žinoma, man visada svarbu avalynė ir tokios smulkios detalės kaip ženkliukai, sagtelės, žiedai.

 

Ar dažnai pasakai „neturiu kuo apsirengti“?

 

Niekada! 

 

Koks dabartinis mados trendas tave labiausiai erzina?

 

Užkliūva tik brangūs daiktai, kurie to neverti. Žinoma, dažnai brangus daiktas pasižymi ne tik vardu, bet ir kokybe. Bet dabar atsirado tokių kaip Balenciaga: na, tikrai gražūs kedai, norėčiau tokių. Bet mercho kepuraitė su snapeliu už 500 eurų?.. C’mon!

susiję straipsniai

Rekomenduojame