Vyrai

„Suitsupply“ surengė rudenišką džentelmenų vakarą

Akcentuodami įvairovę, „Suitsupply“ pristatė naują 2018 m. rudens kolekciją.
Reading time 1 minutes

„Suitsupply“ žinomas ne tik gebėjimu prisitaikyti, bet ir individualaus gyvenimo būdo ir savito kostiumo stiliaus populiarinimu. Šiandien šį ženklą renkasi tie, kurie mėgsta idealiai tinkančius, priglundančius kostiumus. Tai šiuolaikiniai vyrai, tokie pat skirtingi kaip ir jų pomėgiai, religinės pažiūros, kiti tikėjimo objektai. Jie atsiduria naujosios 2018 m. kolekcijos centre.

 

Tarp ryškiausių šios 2018 m. rudens ir žiemos kolekcijos kostiumų – elegantiškas trijų dalių žąsies kojelės rašto mėlyno audinio kostiumas ir smaragdo žalumo dvieilis, atnaujintais plačiais smailiais atlapais. Kolekcijos universalumas stebimas ir puikiai pasiūtuose lauko drabužiuose: tai ir šviesiai rudas itališkos vilnos „bomber“ stiliaus švarkas, ir prigesintos rožinės spalvos šukuotos kašmyro vilnos paltas. Šio sezono kasdienai skirtiems drabužiams puošnumo suteikia ryškios tekstūros velvetas, tačiau jie išlieka lengvi ir pralaidūs orui.

Pramonėje, kurioje dominuoja „greitoji mada“, o meistriškumas sparčiai nyksta, „Suitsupply“ siūlo pranašesnį variantą, nes visada skiria reikiamą dėmesį detalėms ir kokybei. Dėl to bendrovė sulaukė pagyrų iš tokių leidinių kaip „GQ“ ir „Esquire“, o ypatinga žinia tapo tai, kad „Wall Street Journal“ akloje apklausoje 600 JAV dolerių vertės „Suitsupply“ kostiumas atsidūrė pirmoje vietoje greta 3 600 dolerių vertės „Armani“ kostiumo.

/

Organizatorių archyvo nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame