Vyrai

Prestižinę LVMH premiją laimėjo dizaineris Thebe Magugu

Johanesburge įsikūręs dizaineris yra pirmasis afrikietis, gavęs prestižinį apdovanojimą, skirtą jauniesiems dizaineriams.
Reading time 1 minutes
Getty Images nuotr.

Po atrankos ir finalistų etapą kasmetinė LVMH premija pagaliau turi šeštąjį laimėtoją - dizainerį Thebe Magugu. Tai pirmasis dizaineris iš Afrikos, kuriam pavyko laimėti prestižinę premiją. Šįmet buvo sulaukta rekordinio skaičiaus kandidatų - net 1700 iš 100 šalių. Thebe Magugu nurungė kitus dalyvius ir sužavėjo puikiai žinomus komisijos narius: Marcą Jacobsą, Nicolą Ghesquière'ą, Marią Grazią Chiuri, Humberto Leoną, Carol Lim, Jonathaną Andersoną ir Clare Waight Keller. Ši premija - tai 300 000 eurų piniginis prizas ir vienerių metų trukmės mentorystės programa su LVMH grupės įmone.

 

„Kartu su kokybės, naujumo ir kultūros vertybėmis mes nuolat ieškome naujų būdų, kaip pateikti moterims drabužius, kurie atitiktų ir praturtintų jų kasdienybę“, - apie savo prekės ženklo filosofiją kalbėjo Magugu. „Aptakus, į ateitį orientuotas dizainas susijungia su motyvais iš audringos mūsų žemyno praeities. Kuriame įvairialypius drabužius, tokius pat vertingus kaip ir juos vilkinčios moterys.“

 

Izraelyje gimęs dizaineris Hed'as Mayneris, kuris Paryžiuje pristatė savo androginiškas kolekcijas, gavo specialųjį Karlo Lagerfeldo prizą, pagerbiantį mados metro atminimą. Anksčiau šis prizas buvo vadinamas tiesiog žiuri prizu arba specialiuoju. Jaunajam dizaineriui buvo įteikta 150 000 eurų premija ir vienerių metų mentorystės programa.

 

Anksčiau LVMH premijas yra laimėję Grace Wales Bonner, Marques' Almeida, Marine Serre ir Jacquemus.

susiję straipsniai

Rekomenduojame