Vyrai

Ką vyrams siūlo modernėjantys mados namai „Givenchy“

Keturias G raides supynęs mados namų „Givenchy“ logotipas – tarsi labirintas, kuriame norėtųsi pasiklysti.
Reading time 2 minutes
Mados namų „Givenchy“ nuotr.

Labai dažnai mados namai savo logotipą prilygina DNR, teigdami, kad tai esminė jų tapatybės dalis, kartais mėtoma ir vėtoma permainingų audrų, tačiau niekada nepražūstanti. Tad kas slypi už Givenchy DNR?

 

Kadaise į Paryžių atvykęs dizaineris Hubertas de Givenchy susidūrė su didžiausiomis mados pasaulio asmenybėmis: Jacques’u Fathu, Robertu Piguet, Pierre’u Lelongu (pastarojo ateljė jis susipažino su Pierre’u Balmainu ir su Christianu Dioru), Elsa Schiaparelli, Christobaliu Balenciaga... 1952 metais, būdamas 24-erių, jis įkūrė asmeninį prekės ženklą, o iš savo mados namų valdymo pasitraukė tik 1995 metais. Tačiau ši faktų virtinė iš tiesų nieko nepasako apie tikrąjį mados namų Givenchy veidą.

 

Daug ką atskleidžia buvusių kūrybos vadovų ir dabartinės vadovės asmenybės. Johnas Galliano, Alexanderis McQueenas, Riccardo Tisci... o nuo 2017-ųjų – Clare Waight Keller. Nepakantūs stereotipams, skirtingais dešimtmečiais troškę inovacijų (pirmojoje 1952 metų pavasario ir vasaros kolekcijoje „Separates“ pristatyti ypač laisvų formų sijonai ir palaidinės, nors tuo metu vyravo korsetų mada), siekę sukurti gyvą, šviežią įvaizdį ir nebijoję pakenkti mados namų palikimui. Jie išsiskyrė romantiška, jausminga, gyva kūrybos dvasia. Tai Givenchy labirintas, kuriame nieko nėra svarbiau už vaizduotę. Šių mados namų pavadinimas šiandien tampa amžinos jaunystės ir laisvai plakančios širdies sinonimu.

 

Jaunystė, laisvė bei naujovių troškimas persipina ir Givenchy 2019 metų vasaros kolekcijoje. Joje rasite intriguojantį ketvertą – safario ir klasikos stilius, gatvės mados detales ir net glamūro užuominas. Šį sezoną dizainerė C. Waight Keller vyrams siūlo netikėtų spalvų modernius kostiumus: pastelinius alyvų, žaliai mėlynus, margintus dinamiškomis persipinančiomis linijomis, akinančius sidabro tviskesniu ar mėlynus odinius ansamblius. Kolekcijoje gausu drąsios ekspresijos, prislopintos moderniais klasikiniais siluetais, lydėjusiais Givenchy nuo pat mados namų kūrybos pradžios.

Tags

mada
stilius
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame