Vyrai

Vyras, turintis humoro jausmą, savaime turi ir „six pack’ą“

Visada gera susitikti savus, pakštelėti į abu skruostus, susikibti už rankų. Gera sutikti ir naujų, uostinėti, ieškoti malonių dirgiklių. Į ką pirmiausia atkreipiate dėmesį pažinties su X akimirką? Švaros kvapas? Geras paltas? Miklumas, kai padavėjas atneša sąskaitą?
Reading time 7 minutes

O ką manote apie humoro jausmą? Širdelės, kaip tik tai – menas juokauti – didžiausias iš visų menų. Gyvenimas diktuos, kaip liesime akvarelę: su vienais leisimės į juodojo humoro rūsius, kiti bus intelektualiai šmaikštūs, treti – tiesiog smagūs. Bet visuomet rinkitės tą, su kuriuo gera juoktis kartu.

 

„Pagal drabužį sutinka, pagal protą palydi.“ Panašiai buvo ir mudviem su Princu. „Šalta čia. Duok man savo švarką“, – visai nekoketuodama pasakiau jam prieš 16 metų 5 valandą ryto pravėsusiame Vilniaus klube. Jis nesimuistydamas nusirengė savo tamsiai mėlyno džinso Tommy Hilfiger ir apgaubė mano pečius. Nuo to laiko švarkai keitėsi, bet protas mus išlaikė kartu.

 

Jam visada užteko košės ir pačiam nesibarti, ir mano pyktį sugriauti juokais. Kiekviena buitinių nemalonumų lėkštė vis dėlto turėdavo savo bajerio plauką, kurį ištraukdavai ir viskas išsispręsdavo.

 

Princui užteko supratimo, kad pilnamečio žmogaus susiformavusiu charakteriu nepakeisi, bet jei randi ryšį, jausmą, džiaugsmą, jei tinka polėkis per gyvenimą ne vilktis, o skristi, – gali būti įdomu. Visa kita – technika. O priesaika yra trumpa – mylėti. Besąlygiškai. „Mylėsiu tave, jei susitvarkysi savo kambarius“, – taip juk nebūna.

 

Kodėl protingų vyrų žmonos retai būna ultragražios? Grožį jie mato kitur, kitaip, nes juos kaitina kiti dalykai. Ir „jaučio uodega“ jiems pirmiausia asocijuojasi ne su subine, o su patiekalu. Atmintis pasiunčia išsaugotą paveikslėlį ne iš fermos, o iš Romos, kai vietinių nusėsto restoraniūkščio lauko terasoje kirto tas uodegas, užgerdami Primitivo sultimis su Amžinojo Miesto teatralais, kurių galvoje telpa viso pasaulio bibliotekos.

 

Kodėl ne tokios ultragražios moterys yra patenkintos? Juk turi protingą vyrą. O protas yra afrodiziakas. Kaip ir humoro jausmas. Tai stipriai susiję. Menkas intelektas lygus mediniams juokeliams. Nebūtinai visada, bet skausmingai dažnai. O kada gali teigti, kad moki užsienio kalbą? Kai sugebi svetima kalba juokauti. Bet pirmiausia tą kalbą reikia išmokti. Taigi nuolat mankštinamos smegenys ir geras humoro jausmas. Kas toliau?

 

Man patinka dar toks dalykas: lengvas kaip angelo sparnas nerūpestingumas. Kai jam ant kaktos nukrinta valiūkiška garbana. Kai jis piešia ore plastiškais mostais įdomią istoriją. Kai įsėdę į pasimatymo automobilį važiuojame „nesvarbu kur“ ir atsiduriame prie jūros.

Protas yra afrodiziakas. Kaip ir humoro jausmas.

Man patinka jo frazė „Tai – tik pinigai“. Ir jo žinutė, trumpai papasakojanti, kokia bus diena, kai dar vartaisi pataluose, o jis jau senokai kitapus durų: „Man vis dėlto išraus tą krūminį dantį. Gaila prarasti savo kūno dalį, bet taip aš gausiu progą įsigyti karūną. Ar bent nedidelę karūnėlę. Lauke nebelyja. Namų tvarkytoja šiandien ateis 11.45.“

 

Kai tokią gavau šį rytą, eilinį kartą pamaniau: na, kodėl Princo smegenys funkcionuoja šitaip? Kodėl man negalėjo instaliuoti tokių? Kodėl tiek daug žmonių nesugeba gyventi paprasčiau, užuot gyvenę sudėtingai?

 

Lengvumas yra vienas esminių dalykų santykių „aprangos kode“. Tai tokia prasegta baltų marškinių apykaklė. Tinkanti prie tos nukritusios ant kaktos nerūpestingos garbanos. Kartais, žinoma, tą garbaną su visa galva norisi daužyti į sieną, nors iš tiesų užtektų tik įkvėpti ir iškvėpti.

 

„Mielas mano, tu taip ir nepataisei šildytuvo terasoje“, – sakai jam su neslepiama priekaišto gaidele. „Nepataisiau, bet pataisysiu“, – žada užtikrintai. „Kada pataisysi? Mes šį vakarą planavome su mergaitėmis surengti ten vakarėlį“, – nepasiduosi paprastai. „Vakarokite viduje, prie židinio“, – jis niekada nematys problemos tavo akimis. „Bet mes nenorime prie židinio! Planavome terasoje – ten žvakutės, lemputės, vynas!“ – imi aukštesnę natą, lengvai pereidama iš populiariosios muzikos į klasikinę. „Tada įsipilkite romo“, – pasiūlo jis.

Lengvumas yra vienas esminių dalykų santykių „aprangos kode“.

Kaip vystysis šis dialogas – priklausys nuo mūsų pačių. Trept, trept kojele – neblogas įgūdis, bet daug trepsint galima likti trepsėti vietoje. O išeiti iš savo susikurtos problemos rato juk visai nesunku: pakaktų išridenti į lauką grilį ir rengti savo amazoniškas apeigas aplink jį, jei jau šildytuvas neveikia. O ryte, kai galva dar bus užtraukta vakarėlio ižo, Princas sušildys vienu paprastu sakiniu: „Naktį prabudęs pasitikrinau, ar tu šalia. Ar tu tikrai esi, ar aš tavęs neišsigalvojau. Tiesą sakant, tai darau beveik kas naktį...“

 

Mes mylime ausimis. Ir nė viena banko sąskaita, kad ir kiek daug ji žadėtų savo skaičiais, niekada neprajuokins mūsų šeštą ryto po nuostabios šokių ir bučinių nakties nepažįstamame mieste ieškant blynų su mėlynėmis. O ir testosteronu sprogstantis atletas su Guliverio dydžio alter ego vargu ar greitai nulaužtų ranką, kvepiančią jaukių namų sekmadienio brunch’u.

 

Supraskite mane teisingai, tvirti raumenys – gražu. Išdailintas kūnas verčia švilptelėti ir apsilaižyti lūpas. Ir todėl visada buvo ir bus merginų, kurios svajoja ištekėti už sportininko.

 

Šiaip jau geriausiai kutiuruojami krepšininkai. Čia lemia ne tik raumenys, bet ir kiti vardikliai: vertinga darbo sutartis, vyro populiarumas medijoje. O ir tai, kad krepšininkai veda greitai ir neskausmingai, nes tiesiog neturi laiko mokytis ilgų meilės eilėraščių tarp savo trijų kasdienių treniruočių, krosų, masažų, varžybų, privalomojo pietų miego bei disciplinuoto nakties poilsio. Bam – ir vestuvės.

 

Atleiskite už šiurkštų susiaurinimą, bet sportininkai neretai yra primityvūs, nes... taip reikia. Taip tiesiog surikiavo gamta. Atletai – galingi fiziškai, humanitarai nežino, ką daryti su kosinusais. O menininkai geria. Išimčių yra, bet procentai lieka procentais.

Atletai – galingi fiziškai, humanitarai nežino, ką daryti su kosinusais, o menininkai geria. Na,iIšimčių yra.

Tačiau, susimildamos, jeigu perkate paprastai surenkamą sportišką modelį, žinokite, kad patirta trauma gali ilgam tą vyrą pasodinti ant atsarginių suolelio. Kitas niuansas, pagal drūtų imtynininkų pavyzdžius traumą gali patirti ne jis, o jūs.

 

Jeigu mama jums kalė į galvą, „nesvarbu, kad senas – svarbu, turtingas“, priimkite duomėn ir tai, kad blogai investuoti verslo pinigai ar partnerių išdavystė gali nupūsti rūmus, ir nežinia, ar teks atostogauti tame Majamyje.

 

Jeigu norite pradėti nuo generolo, o visa kita – nesvarbu, neatstumkite minties, kad anksčiau ar vėliau galimai miegosite su leitenantu, nes su juo paprasčiausiai bus smagiau.

 

Pervertinti, suklysti, nervintis, kivirčytis, susiremti, geisti daugiau, net, po galais, ko nors labai didelio reikalauti iš santykių yra visiškai žmogiška. Bet vis dėlto, jeigu šią Valentino dieną kas nors sugalvos, kad nori su jumis praleisti likusį gyvenimą ir apie tai praneš žiedu širdies formos dėžutėje, gerai pasverkite, ko jis vertas. Ne žiedas, o jį laikantis žmogus. Juk žiedas uždengia labai mažai kūno. Nuobodulys, Nuolatinis Niurzgėjimas, Nepasitikėjimas, Nusivylimas, gal net Niuksai ir kitos Nesąmonės apraizgo kur kas labiau. Visam tam iš N raidės sakykite NE.

 

TAIP ištarkite žmogui, kuris sugeba jus nuoširdžiai prajuokinti. Ne vieną kartą per gyvenimą, o kasdien. Kad ir kas jis būtų.

susiję straipsniai

Rekomenduojame