Vyrai

Aukštoji parfumerija vyrams - 8 užburiantys aromatai

Šie išskirtiniai aromatai dvelkia svaiginančiai grynu oru ir atspindi gaivališką vyro prigimtį.
Reading time 1 minutes

Praėjusį birželį aromatas „Parco Palladiano XIV Melagrana“, sukurtas itališko prekės ženklo „Bottega Veneta“, laimėjo „Fifi“ apdovanojimą („Fragrance Foundation“) už geriausius kvepalus didžiųjų prekės ženklų gretose. Prizą atsiėmė šį aromatą sudėliojusi parfumerė Sidonie Lancesseur. Tai tikras pripažinimas ne tik jai, bet ir šiai parfumerijos serijai.

 

Šiandien, kai klientai nori vis ypatingesnių kūrinių, beveik kiekvienas prabangus prekės ženklas turi savo išskirtinę aromatų liniją: Chanel - „Exclusives“, Hermès - „Les Hermessence“ ir „Les Jardins“, Guerlain - „Art and Matter“, Cartier - „Les Heures“, Lancôme - „Les Grands Crus“, YSL - „Le Vestiaire des parfums“. Šią aukštosios parfumerijos simfoniją tęsia Van Cleef & Arpels pristatydami naują aromatą „Santal“.

 

Prie „premium“ kvepalų linijų prisideda ir mados namai Dior. Jų parfumeris pripažįsta įsitraukęs į prabangiosios laboratorijos žaidimus: „Mano darbas yra tęstinis, be nustatyto termino ir biudžeto limito, Christian Dior leidžia man sukurti daugybę parfumerijos formulių, kurias galiu pritaikyti kurdamas ne vieną aromatą“.

 

Taigi, kviečiame atrasti neeilinius kvapus vyrams, kuriuos, tiesą pasakius, veikiausiai prisijaukintų ir šiuolaikiškos moterys. No prabanga alsuojančių Gucci, Osmanthus iki Dior ir LV esencijų.

susiję straipsniai

Rekomenduojame