Žurnalas L'Officiel Lithuania

Kviečiame iš arčiau pamatyti pavasarišką L'OFFICIEL LITHUANIA vakarėlį

Pamatykite žurnalo „L'Officiel Lithuania“ balandžio mėnesio numerio pristatymo vakarėlio akimirkas.
Reading time 2 minutes
Dariaus Kučio nuotr.

Žaismingas geltonas, svajingas žydras ir elegantiškas juodai baltas – balandžio mėnesio „L'Officiel Lithuania“ viršeliai kuria skirtingas nuotaikas, tačiau visus juos puošia tos pačios trys moterys, kurias sieja numerio tema – draugystė. Balandžio numerio pristatymas įvyko automobilių salone „Inchcape Motors“, kuriame pristatyta ir dar viena naujiena – stiliaus ikona pramintas visureigis „Range Rover Evoque“. Naujasis „Evoque“ tęsia savo misiją: užkariauti miesto džiungles ir stileivų širdis. Kad kelionės stilinguoju automobiliu būtų dar malonesnės, namų dekoro ir interjero aksesuarų studija „Krispo“ renginyje pristatė specialiai automobiliams skirtus kvapus „Culti“.

 

Šventinį vakarą svečius nustebino ekstravagantiškasis atlikėjas Allen Chico, surengęs įsimintiną pasirodymą, po kurio buvo pristatyta nauja mados namų „Robert Kalinkin“ vestuvinė kolekcija. Vakaro publiką išskirtinių skonių ir aromatų kavomis „Master Origin“ vaišino „Nespresso“. Sveikatinančius grožio kokteilius „TriCollagen“ ir „Micro Hyaluron“, praturtintus kolagenu ir hialuronu, dalijo papildai „FenoQ“.

Kviečiame iš arčiau pamatyti pavasarišką L'OFFICIEL LITHUANIA vakarėlį

PRIMENAME!

Garsiausi mados pasaulio veidai, išskirtiniai interviu ir naujausios tendencijos jūsų laukia žurnaluose „L'Officiel Lithuania“. Pasinaudokite akcija ir užsiprenumeruokite 10 numerių už 8 kainą! Taip pat svetainėje www.lofficiel.lt galite įsigyti ir elektronines žurnalų versijas - ne tik naujausią numerį, bet ir tuos, kurių prekyboje jau neberasite. Kiekviename žurnalo numeryje 100 % mados savo skaitytojams rengia redakcijos Lietuvoje ir Paryžiuje. Metinė prenumerata - puiki dovana mados gurmanams! 

Renginio nuotraukas galite pamatyti ČIA.

Video: Daumantas Kryžius

Tags

lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame