Žurnalas L'Officiel Lithuania

Jau pasirodė L'OFFICIEL LITHUANIA kovo numeris - ką jame rasite?

Prekyboje pasirodė naujausias „L'Officiel Lithuania“ kovo numeris, kurio viršelio heroje tapo laidų vedėja Rūta Milkelkevičiūtė.
Reading time 5 minutes

„L'Officiel Lithuania“ kovo numerio viršelyje – Rūta Mikelkevičiūtė. Ji nėra šiaip žinoma laidų vedėja. Jai nereikia ieškoti lengviausio kelio pas žiūrovus rodant kriminalus, eteryje krėsti juokų, įžeidinėti pašnekovų. Gerbdama juos ir save, ji jau dvidešimt penkerius metus išlieka tarp populiariausiųjų ir atrodo taip pat puikiai kaip karjeros pradžioje. Ar tokia stipri moteris – tikra profesionalė ir dviejų vaikų mama – gali kam nors kliūti, ar kas norėtų matyti ją kitokią, sprausti į kieno nors sugalvotus rėmus? Pasirodo, dar ir kaip!

 

Kita žurnalo herojė - grupės „Saulės kliošas“ vokalistė Justė Starinskaitė. Ji viena stilingiausių dainininkių šiandienėje muzikos scenoje. Populiarumas, šlovė, garbė, intrigos – Justė žino, kad toks kelias – labai veiksmingas, tačiau – dažnai labai laikinas ir ne jai skirtas: „Mano siekiamybė išlikti geru, savęs ir kitų neišduodančiu žmogumi. Manau, tik tokiems pasiseka pasiekti, o pasiekus išlikti laimingiems…“

1583500719503803 nn1583500719489385 oo

Juvelyrinio dirbinio vertę ne visuomet nusako praba ar brangakmenio dydis. Kartais emocinė jo reikšmė daug brangesnė už medžiagas, iš kurių jis sukurtas. Būtent tokį – asmeninėmis istorijomis paremtą dizainą savo klientams siūlo juvelyrė Melita Rus. „Klientas papasakoja apie jo santykiams svarbius įvykius, susipažinimo aplinkybes ar tik jų meilės istorijai aktualius simbolius, o aš juos užkoduoju papuošalo dizaine. Gavus tokią dovaną plūstančios emocijos – neįkainojamos, – interviu pasakoja juvelyrė, kurios kurtą sužadėtuvių žiedą pastebėjo ir žurnalas „Vanity Fair“. 

 

„Man labiau patinka mados taisykles laužyti, nei jų laikytis: kai dauguma pasuka vienu keliu, aš renkuosi kitą“, – sako viena stilingiausių lietuvaičių vadinama makiažo meistrė Deimantė Kazėnaitė. Šį kartą „Madam, kas jūsų spintoje?“ ji pasakoja apie savo spintos favoritus ir dalijasi stiliaus įžvalgomis.

1583500900104119 mm1583500927167383 vv

Iš Taivano kilusios Tiffany Hsu gyvenimas neatskiriamas nuo mados pasaulio: ji yra žymios elektroninės prekybos platformos „Mytheresa“ mados pirkimų vadovė, gatvės stiliaus tinklaraščiai neįsivaizduojami be jos stiliaus nuotraukų, jos dienotvarkė pripildyta įvairiausių mados renginių ir susitikimų, o kelionės dažniausiai irgi planuojamos vienu tikslu – atrinkti pačius įdomiausius prekių ženklų kolekcijų drabužius, kurie vėliau atsiduria jos atstovaujamo ženklo platformos puslapiuose.

 

Per metus pasauline popmuzikos žvaigžde tapusi jaunoji atlikėja Billie Eilish gabi ne tik muzikai, bet ir išsiskiria savo stiliaus pojūčiu. Tarsi pagrindine įvaizdžio detale tapusi ryški neoninė žalia, „oversize“ silueto drabužiai, masyvūs papuošalai ar kontrastingų spalvų futuristiniai akiniai – visa tai Billie įvaizdžio dalis.

 

Liucina Rimgailė – ne tik žavinga moteris, bet ir klestinti verslininkė, savo patirtimi ir įžvalgomis mielai besidalijanti su kitais. Visuomet besišypsanti moteris neslepia esanti itin savikritiška, tačiau atskleidžia, kada ji jaučiasi pati sau gražiausia ir kokiais ritualais puoselėja grožį. Apie grožį, kosmetiką ir grožio procedūras – interviu su Liucina.

1583501093205665 ooi1583501096268822 bb

Kovo mėnesio „L'Officiel Lithuania“ žurnalas pristatytas su vyrišku „L'Officiel Hommes“ numeriu, kurio viršelyje išvysite Jogailą Morkūną. Į kavinę vos vėluodamas jis įpuola atsilapojęs iš tolo šviečiantį citrinų spalvos paltą, ant riešo segi laikrodį oranžinėmis rodyklėmis, – ryškių akcentų J. Morkūno gyvenime apstu visomis prasmėmis. Ir jis pats, nors viešumoje matomas mažiau nei prieš gerą dešimtmetį, tebėra toks pats ryškus: greitai vaikštantis, dar greičiau kalbantis, beprotiškai daug savo malonumui skraidantis ir įtemptai dirbantis – jo renginių organizavimo įmonė klesti jau dvidešimt metų tikrai ne tik dėl vadovo pavardės.

1583501354763357 capture1583501357828137 jj

Jis turėjo saugoti mūsų valstybės sienas ir, kaip pats sako, dirbti „rimtą ir normalų darbą“, tačiau jau daugiau nei dešimtmetį Dainiaus Zakarausko veidas puošia garsiausių prekės ženklų reklamas, jis žingsniavo nesuskaičiuojamų mados savaičių podiumais, o dabar pats globoja jaunus mados veidus ir sako, kad visą jo gyvenimo sėkmę lėmė bičiulės duotas patarimas.

 

Tai, kas sukuria gerą nuotaiką – taip galima pavadinti Simono Čepėno veiklą ir darbą. Gyvos muzikos meistras, kuris įrodė, kad gyvos melodijos gali sukurti svajonę renginiuose. Jis – vienintelis ir pirmasis Lietuvoje, renginius išpildantis kaip iš vadovėlio. „Rootslive“ renginiuose profesionaliai apibendrina gyvą muziką, apšvietimą, visa tai įgarsina ir sukuria šventės jausmą. Tačiau Simonas atviras – sėkme patikėti turėjo ne tik klientai, bet ir jis pats.

1583501472184193 pp1583501477086197 rr

Kovo mėnesio L'OFFICIEL LITHUANIA rasite ir daugiau įdomių istorijų, naujausių mados bei grožio tendencijų.

Prenumerata

Kviečiame džiaugtis saulėtu pavasariu ir primename, kad portale Lofficiel.lt galite patogiai užsisakyti metinę ar pusės metų L'OFFICIEL LITHUANIA prenumeratą, kurią rasite ČIA.

susiję straipsniai

Rekomenduojame