Žurnalas L'Officiel Lithuania

Kviečiame pasidairyti po rudeniško L'OFFICIEL LITHUANIA vakarėlio užkulisius

L'OFFICIEL LITHUANIA stilingai išlydėjo vasarą ir pristatė naują rugsėjo numerį.
Reading time 1 minutes
Dariaus Kučio nuotr.

Rudeniui žengiant pirmuosius žingsnius, žurnalas „L’Officiel Lithuania“ pakvietė svečius į rugsėjo numerio pristatymą, vykusį pačiame miesto centre įsikūrusio naujo restorano „Pink & Yellow“ terasoje.

Rugsėjo viršelio herojė - televizijos laidų vedėja, prodiuserė ir renginių organizatorė Vaida Skaisgirė. Ji tapo ir renginio metu vykusio madų šou žvaigžde – kartu su „Baltic Models Management“ manekenėmis pristatė „Tiulio fėjos“ rudens kolekciją. Pristatydamos išskirtinėms progoms skirtą kolekciją manekenės veidus pridengė naujaisiais „Max Mara“ akiniais iš 2019–2020 m. rudens ir žiemos kolekcijos.

Šventinį vakarą „L’Officiel Lithuania“ svečius linksmino jau 11 metų veiklos sukaktį minintis improvizacijos teatras „Kitas kampas“: Martynas Nedzinskas, Audrius Bružas ir Balys Latėnas.

Jau ne pirmą kartą „L’Officiel Lithuania“ svečius grožio kokteiliais vaišino „TriCollagen“. Taip pat šventiškai papuoštoje terasoje veikė ir „Nespresso“ kavos baras, kvietęs susirinkusiuosius paragauti ypatingos kavos.

Video: Audrius Vanagas

L'OFFICIEL LITHUANIA rugsėjo numerio pristatymas

Tags

ruduo
lofficiellithuania

susiję straipsniai

Rekomenduojame