Žurnalas L'Officiel Lithuania

Pasirodė naujas L'OFFICIEL LITHUANIA birželio numeris - ką jame rasite?

Prekyboje jau pasirodė naujausias „L'Officiel Lithuania“ birželio numeris, kurio viršelį papuošė buvęs profesionalus modelis Simona Starkutė.
Reading time 6 minutes
Simona Starkutė, MIKITA nuotr.

Žurnalo L'OFFICIEL LITHUANIA birželio numerio viršelio heroje tapo Simona Starkutė. Graži moteris, kuri nenori būti tiesiog gražia moterimi ir niekuo daugiau. Buvęs profesionalus modelis, dabar – pensininkė, atrodanti taip pat kaip sėkmingiausiais karjeros metais. Verslininkė, laisvalaikio drabužių kūrėja, kurios nebaugina nei karantinas, nei kiti dejuoti verčiantys sunkumai. „Blogiausias etapas praėjo, kai buvau septyniolikos, nuo tada viskas tik geryn!“ – Simona tikrai žino, ką sako. Tiek, kiek jai visko teko per 34-erius metus, kitam neduota per ilgą gyvenimą. Tačiau naujų nuotykių ir patirčių troškulio iš jos niekas neatėmė. Ar lengvai rastumėte kitą fobiją žirgams turinčią merginą, kuri pasirašytų ekstremaliai fotosesijai... ant žirgo? Apie modelio karjerą ir požiūrį į gyvenimą - interviu su S. Starkute.

1591254211380280 l officiel virselis95

Ji gulasi septyniomis valandomis vėliau nei mes. Jis keliasi penkiomis anksčiau. Pasaulio dalys, kuriose gyvena bei dirba Gražina MICHNEVIČIŪTĖ ir Tomas IVANAUSKAS, labai skiriasi ne tik dėl laiko juostų. Kiti žemynai, aplinka, tradicijos, žmonių margumas, bet abiejų jų misija ta pati – atstovauti Lietuvos kultūrai. Ji tai daro Niujorke, jis – Pekine.

 

Žurnalistės, buvusios vyriausiosios žurnalo „Moteris“ redaktorės Gražinos MICHNEVIČIŪTĖS gyvenimą iš esmės pakeitė po akimis pakištas skelbimas apie konkursą Lietuvos kultūros atašė JAV pozicijai užimti. Norėjosi permainų – jų ir įvyko! Šiandien kitapus Atlanto ji gyvena kaip daugybė žmonių visame COVID-19 įkalintame pasaulyje: viena po kitos interneto konferencijos, pokalbiai, kiti reikalai. Daugybę dalykų padaroma kompiuteriu, bet Niujorkas, kaip ir ankstesnis gyvenimas, daug gražesnis ir įdomesnis, kai matomas išties, o ne tik mažame ekrane.

 

Nuo kažkada itin populiaraus klubo „Muzikinis angaras“, roko grupių, festivalių, emigranto duonos iki dailėtyros studijų, teatro, fotografijos ir – itin patraukliai skambančių Lietuvos kultūros atašė Kinijoje ir Pietų Korėjoje pareigų ambasadoje Pekine. „Mano kelias iki šios pozicijos vedė visus 40 metų“, – šypsosi Tomas IVANAUSKAS, jau devynis mėnesius gyvenantis šiame milžiniškame mieste.

1591254350220689 oo1591254353475327 m

Prasidėjus vasaros sezonui, praveriame makiažo meistrės, makiažo studijos ir grimo mokyklos „Gafaro“ įkūrėjos Justinos GAFAROVAITĖS spintos duris. „Didžioji dalis mano drabužinėje esančių spalvų yra neutralios, tačiau vasarą mėgstu eksperimentuoti. Tai suteikia žaismės“, – sako džiaugsmingai nusiteikusi Justina.
 

 

Caroline ISSOS (@carolineissa) asmenybė, mano manymu, yra pagrindinis jos sėkmingos karjeros variklis. Ji yra vienas tų išskirtinių atvejų, kai intuityvus kūrybingumas balansuoja su strateginiu ir struktūrizuotu mąstymu. Toks retas, aktyvus kairiojo ir dešiniojo smegenų pusrutulių derinys jai padėjo išlaikyti vertingą mados redaktorės poziciją nepriklausomame Londono mados ir meno žurnale „TANK“, įkurti „TANKform“ – kūrybinio turinio agentūrą, kuri bendradarbiauja su tokiais mados ženklais kaip Chloé, Mulberry, Levi’s, Prada ir daugybė kitų. Taip pat kartu su savo partnere Monica Vinader kurti juvelyrikos liniją bei papulti į „Vanity Fair“ geriausiai besirengiančių pasaulio moterų sąrašą.
 

1591254719026967 md1591254721998676 xz

Ėjo 2020-ieji ir vieną mėnesį pasaulis ėmė ir užvėrė duris, patyliukais laukdamas laisvės gūsio. Milijardus žmonių namuose užrakinęs karantinas nežinia apgaubė ir mados industriją. Estetikai, gerėjimuisi ir akims pamaitinti skirti dizainerių kūriniai sustingo tuščių parduotuvių lentynose, o didžiosios asmenybės užkulisiuose pamažu ėmė dėlioti naują mados instrukciją. Kaip dabar atrodys mados savaitės? Ar haute couture dabar teks dėvėti einant iš miegamojo į virtuvę? O kas gatvėse akimis valgys naujas tendencijas? Tokie klausimai verčia žilti plaukus industrijos milžinams.

Apsauginiai kombinezonai, uniformos, abitai... Naujausios kolekcijos atspindi ne tik asketiškumo link linkstančią fantaziją, bet ir augantį dizainerių nerimą.  Sveikatos krizė, klimato karas, socialiniai konfliktai... Tokiame chaotiškame pasaulyje santūrumas tampa vertybe. Vieniems tai – prevencinė priemonė, kitiems – pasipriešinimo. Natūralus noras spalvas pakeisti natūraliais atspalviais, blizgučius – niūresnėmis medžiagomis... Istorija ne kartą įrodžiusi, kad retai kada pasninkaujama tik dėl žaidimo. 

Karjerą pradėjusios vos 9 mėnesių Mary-Kate ir Ashley OLSEN augo televizijos ekranuose. Žymiausiomis pasaulio dvynukėmis tituluojamos Olsen seserys užaugo ir, atsisveikinusios su filmavimo aikštele, pasinėrė į mados industriją. Žingsnis po žingsnio birželio 13-ąją 34 metų gimtadienį minėsiančios dvynės transformuoja prabangios mados reikšmę ir tai daro itin subtiliai, savo žinomą pavardę palikdamos nuošalyje.
 

Modelis ir Deimantės GUOBYTĖS labdaros ir paramos fondo „Lietuva – gyvūnams“ steigėja Deimantė išsiskiria ne tik įspūdinga išvaizda ir puikia karjera, bet ir aktyvia veikla už gyvūnų teises. Beglobiais gyvūnais besirūpinanti Deimantė savo kosmetinėje randa vietos tik su gyvūnais netestuotai kosmetikai, o grožio procedūras, nevyniodama žodžių į vatą, vadina tiesiog pinigų švaistymu. Ką Deimantė renkasi vietoj grožio procedūrų ir kodėl ji niekada nenaudoja kūno kremo? Apie viską – interviu su Deimante.

Ilgą istoriją skaičiuojantys mados namai kuria ne tik sezonines rūbų kolekcijas, bet ir kone visa, kas tik gali mus supti, – nuo parfumerijos debesų, viliojančių kosmetikos naujienų iki interjero elementų. Šįkart kviečiame prisėsti prie madingai padengto stalo – naują sezoną interjero tendencijose įsitvirtina gamtos pasaulis, žali atspalviai ir nesibaigiančios gėlių kompozicijos.

Ar gali paprastas žmogus nuvykti į Arktį ir Antarktidą? Kodėl į Antarktidą nereikia vizos? Kodėl pingvinai negyvena su meškomis, kaip rodo animaciniuose filmuose? Kuo unikalus Antarktidoje bus saulės užtemimas? Kodėl dabar, kai už lango vasara, „L’Officiel Lithuania“ kelionių redaktorė Aja siūlo pradėti planuoti poliarines keliones, kurios rengiamos po metų ar dvejų? Pradėkime savo poliarinę ekspediciją, kurią lydės skylantys ledynai, pavojingi ledkalniai, milžiniški vėjai ir įspūdingi banginių uodegų mostai.
 

Kaip ir kiekviename „L'Officiel Lithuania“ žurnale, birželio numeryje jūsų laukia išskirtinės mados fotosesijos, stilistės Irinos Cybinos tendencijų apžvalgos, pasaulinės mados naujienos, grožio rubrikos redaktorių patarimai ir dar daugiau aktualių temų bei pokalbių.

 

Nepraleiskite progos sutaupyti ir įsigyti „L'Officiel Lithuania“ prenumeratą. 

Spauskite ant paveikslėlio apačioje ir pasinaudokite pasiūlymu - dabar galite užsisakyti trijų „L'Officiel Lithuania“ numerių prenumeratą tik už 10,99 Eur. O jei kurį numerių praleidote, siūlome jums elektronines žurnalų versijas, kurias rasite ČIA.

Visas galimas L'OFFICIEL LITHUANIA prenumeratas rasite: prenumerata.lofficiel.lt/

susiję straipsniai

Rekomenduojame