Žurnalas L'Officiel Lithuania

Pasirodė naujas L'OFFICIEL LITHUANIA vasaros numeris - ką jame rasite?

Prekyboje jau pasirodė naujausias „L'Officiel Lithuania“ liepos ir rugpjūčio numeris, kurio viršelį papuošė buvęs garsus modelis Monica Hansen, dabar kurianti įžymybių pamėgtus maudymosi kostiumėlius.
Reading time 6 minutes

Žurnalo L'OFFICIEL LITHUANIA birželio numerio viršelio heroje tapo buvęs garsus modelis Monica HANSEN. Pastaruosius penkerius metus ji visą savo dėmesį skyrė maudymosi kostiumėlių kūrimui ir savo prekės ženklo „Monica Hansen Beachwear“ įtvirtinimo mados pasaulyje. Šiandien jos maudymosi kostiumėliais puošiasi Beyonce ir Kim Khardashian, Gigi Hadid ir Kate Hudson, Miley Cyrus ir Christy Brinkley. Monica neslepia: už jos – didelė komanda, kurios dėka neįmanoma tampa įmanoma. „Esame drąsus prekės ženklas, drąsesnis už daugelį kitų. Kalbu ir apie dizainą, ir apie medžiagas, kurias naudojame. Mano kūryboje dera seksualumas ir elegancija, mada ir unikalumas, romantika ir minimalizmas“, – pasakoja kūrėja.

Dar viena vasariško numerio herojė – Erika STASIULEVIČIŪTĖ. Pirmoji mūsų pokalbio žinutė ir skriejantys linkėjimai iš Los Andželo leido suprasti, kad papasakota istorija bus itin jausminga ir kitokia. Tokia, kaip ir pati Erika – netipinė, bet išties žavinti, kupina jausmingumo ir atsidavimo. Tarptautinio pripažinimo modelio karjera, o dabar – gyvenimu tapęs kino bei vaidybos pasaulis, suteikęs progą pažinti tokias asmenybes kaip George’as Clooney ar Julia Roberts.

Gyvenimas anksčiau ar vėliau žmogų įstato į reikiamus bėgius – taip būtų galima pasakyti apie tapytojos, buvusios balerinos ir gatvės šokių profesionalės Monishos Modestos BUTAUTYTĖS gyvenimą. Menininkė savo kelią pradėjo nuo mergaitiškomis svajonėmis apipintų puantų, o šiandien jos piešti meno kūriniai iškeliauja puošti sienų svetur.


 

Rubrikoje „Madam, kas jūsų spintoje?“ kalbiname vieną populiariausių socialinių tinklų madisčių. Vasara įgauna pagreitį, tad apie naujausias šio sezono tendencijas, pirkinius ir stiliaus įžvalgas kalbamės su žavinga grožio ir gyvenimo būdo tinklaraštininke Ieva SWAN, kurios „Instagram“ rasite daugybę stilingų derinių.

Puodelio kavos kviečiame mados konsultantę ir nuosavos batų linijos „Midnight00“ dizainerę Adą KOKOSAR (@adakokosar), ji unikali savo natūralumu ir tikrumu, juntamu ne tik jos bendravimo manieroje, bet ir madingai bohemiškame ir „effortless“ apsirengimo stiliuje. Penkiolika metų lankymosi didžiosiose mados savaitėse užtarnavo Adai gatvės stiliaus žvaigždės statusą – ji nuolatos patenka į svarbiausių mados leidinių fotografų taikinį.

Su gimtadieniu sveikiname mados futurizmo tėvu tituluojamą prancūzų dizainerį Pierre’ą CARDINĄ. Jam sunku priskirti vieną profesiją. Avangardo dizaineris, teatro dailininkas, novatoriškas verslininkas – visi šie epitetai tik iš dalies geba iliustruoti šių metų liepos mėnesį 98- ąjį gimtadienį mininčios legendos karjeros pasiekimus.

 

Kviečiame susipažinti su virtualia mada. Kaip padaryti, kad mada kuo mažiau kenktų aplinkai? Perkelti ją į skaitmeninę erdvę. Tokį atsakymą pateikia ir paprasti žmonės, ir rimti vadovai. Sveiki atvykę į naująją ekologiškai atsakingą iniciatyvą – skaitmeninės erdvės sukurtą neliečiamų drabužių erą.

 

Koketiška vasara. Vasara yra laikas, kai koketiški drabužiai įgauna prasmingą vardą ir be nuodėmės jausmo gali išeiti į gatves. Jokia paslaptis, kad miegamojo drabužius ar apatinius primenantys rūbai vis užsuka į madą. Šią vasarą prie tendencijų prisijungia miegamojo drabužių nėriniai.

1593675827924379 oo1593675831654765 1568901482182338 53
„The Fabricant“ ir „Max Mara“ modeliai, mados namų nuotr.

Karolina TOLEIKYTĖ – vienas žymiausių ir žaviausių Lietuvos modelių, išsiskiriančių išties įspūdinga išvaizda. Mergina neslepia, dėl unikalios išvaizdos paauglystėje ji nemažai išgyveno, o vėliau, pamilusi savo kitoniškumą, susidūrė su moterų pavydu ir konkurencija. Kokių pamokų ji išmoko, kas padėjo atrasti vidinę ramybę ir kada ji jaučiasi pati sau gražiausia – interviu su Karolina.

1593676023075731 1581574769795652 barbie 487 1
Karolina Toleikytė, Naglio Bieranco nuotr.

Vėlyvieji sekmadienio pusryčiai – tik iš anksto užsisakius. Ir susimokėjus. „Po truputį skleidžiame malonumų ieškotojų religiją ir nebereikia tiek daug vargti kaip kadaise, kad apie mus sužinotų“, – juokiasi Domas VYŠNIAUSKAS, gurmanų traukos centro Vilkinėje, šalia Vilniaus, įkūrėjas. „Vilkinės“ valgiaraščio esmė – „zero mile“, kai kiek įmanoma naudojami čia pat užauginti ir pagaminti produktai. Bet tik to tikrai nepakaktų. Magijai sukurti reikia ir kitų slaptų ingredientų, kuriuos šeimininkai per kelerius metus išgrynino ar iš naujo atrado.

 

Vos taškelis žemėlapyje, bet jame telpa ir kalnai, ir tūkstančius metų skaičiuojantys vienuolynai, ir bekraščiai paplūdimiai, ir žmonių gyvenimai. Tūkstančiai salų su savo istorija ir unikalumu. Kai kurios salos tokios atokios, kad jų nė nepasiekė 2020-ųjų rykštė koranovirusas, su kuriuo, beje, Graikija susitvarkė kone geriausiai Europoje ir viena pirmųjų atvėrė sienas turistams iš Lietuvos. „L’Officiel Lithuania“ kelionių redaktorė Aja pradeda kelionę po Viduržemio, Jonijos ir Egėjo jūras pristatydama mėgstamiausias savo Graikijos salas.

 

Freddie Mercury, George’as Michaelas, Kylie Minogue, Sade, Naomi Campbell, Grace Jones ir net Julio Iglesiasas devintajame dešimtmetyje šėlo legendiniame Ibisos „Pikes“ viešbutyje. Kodėl? Nes šios vietos šeimininkas buvo legendinis Tony PIKE'AS... Jo draugas Boy George’as sugalvojo jam pravardę, kuri tiesiog lipte prilipo – „Ibizos Hugh Hefneris“. Trys tūkstančiai romanų, sportiška išvaizda, Burtą Reynoldsą primenantys ūsai – Tony Pike’as puikiai atitiko apie jį sklandžiusias legendas.

1593676205484157 seima1593676333206095 asd
Viganto Ovadnevo ir „Pikes Ibisa“ (Pikesibiza.com) nuotraukos

Kaip ir kiekviename „L'Officiel Lithuania“ žurnale, liepos bei rugpjūčio numeryje jūsų laukia išskirtinės mados fotosesijos, stilistės Irinos Cybinos tendencijų apžvalgos, pasaulinės mados naujienos, grožio rubrikos redaktorių patarimai ir dar daugiau aktualių temų bei pokalbių.

 

Dabar žurnalą „L'Officiel Lithuania“ rasite ne tik įprastuose prekybos taškuose, bet ir „Douglas“ parduotuvėse!
 

Nepraleiskite progos sutaupyti ir įsigyti „L'Officiel Lithuania“ prenumeratą. Spauskite ant paveikslėlio apačioje ir pasinaudokite pasiūlymu - dabar galite užsisakyti 3 „L'Officiel Lithuania“ numerių prenumeratą tik už 10,99 Eur. 

 

Jei kurį numerių praleidote, siūlome jums elektronines žurnalų versijas. Užsisakantiems metinę „L'Officiel Lithuania“ prenumeratą dovanosime riboto leidimo „L'Officiel Lithuania x unlabel“ šortus.

Visas galimas „L'Officiel Lithuania“ prenumeratas rasite: prenumerata.lofficiel.lt/

susiję straipsniai

Rekomenduojame