Žurnalas L'Officiel Lithuania

Ką rasite naujame L'OFFICIEL LITHUANIA birželio numeryje?

Prekyboje jau pasirodė naujausias „L'Officiel Lithuania“ birželio mėnesio numeris, kurio pagrindine heroje tapo garsus modelis Deimantė Guobytė.
Reading time 6 minutes
SHOT by Lukas nuotr.

„L'Officiel Lithuania“ birželio numeris dedikuotas vasarai ir paplūdimiui. Žurnalo viršelį papuošė žinomas modelis Deimantė Guobytė, o viršelio fotosesija buvo surengta Baltijos pajūryje, čia manekenę įamžino garsenybių fotografas Lukas Gricius – SHOT by Lukas.

 

Kažkada, daugiau nei prieš dešimtmetį, ši daili klaipėdietė į knygelę užrašė svajones: dirbti modeliu, aplankyti daug šalių, iki 27-erių sukurti šeimą, turėti namus... „Buvau realistė, neprirašiau kosmoso, tad viskas jau išsipildė!“ Tik, žinoma, ne pamojus burtų lazdele, o dėl pačios darbo, laiku priimtų sprendimų bei pasirinkimų. Tapti pasaulio piliete padėjusi puiki modelio karjera ne tik apdovanojo pažintimis, apie kokias daug kas nė nesapnuoja. Viskas turi savo kainą. Pokalbį su D. Guobyte rasite naujame „L'Officiel Lithuania“ numeryje.

 

1559901594735347 1559806700600160 za

Kita žurnalo herojė tatuiruočių salono „Jungle Street“ bendraįkūrėja ir meistrė Kamila Vaičiūnaitė. Ji viena žinomiausių tatuiruočių meistrių Lietuvoje. Savo kūną išmarginusi nebesuskaičiuojama galybe piešinių, kūrėja nevengia jų parodyti internete. Savo „Instagram“ @kamilakyrr Kamila turi per 20 tūkstančių sekėjų, tačiau šio skaičiaus ji nelaiko svarbiu įvertinimu.

 

Prie puodelio kavos sėdame su Oslo mados ikona Janka Polliani. Ji įdomi dėl savo autentiškos ir tikros asmenybės – ji nėra suvaržyta tariamų ir įsivaizduojamų elgesio ir stiliaus normų ar tendencijų. Ji įdomi, nes atstovauja realių (kad ir kaip keistai tai skambėtų, kiekviena esame reali ir nereali) moterų kategorijai. Ji mados industrijoje dirbanti dviejų vaikų mama, žmona, jai jau (dar tik) 40 metų, ji nebando įsisprausti į S dydį ir ji yra pribloškianti! Janka išsiskiria eklektiškais, drąsiais ir ryškiaspalviais drabužių deriniais, kuriuos lyg vyšnaitės ant pyragėlių visuomet užbaigia konceptualūs aksesuarai.

 

Su gimtadieniu šį kartą sveikiname birželio pirmąją 46-ąjį gimtadienį atšventusį supermodelį Heidi Klum. Žinai, kad kažko pasiekei, kai Helovino vakarėliui gali persirengti... savimi. Ir nors persikūnijimo srityje H. Klum išradingumo stokos tikrai neprikiši, 2016-aisiais ji taip ir padarė. Tiesa, kilstelėjo savo kostiumą į naują lygį, pasirodžiusi ant raudonojo kilimo su dar penkiais savo pačios klonais. Po vieną kiekvienai iš modelio, aktorės, televizijos laidų vedėjos ir prodiuserės, verslininkės, dizainerės ir tikrosios Heidi asmenybių?

 

Nepraleiskite progos iš arčiau susipažinti su mados legenda Gia. Ji – „mados Jamesas Deanas“. Gia Carangi– supermodelis, aštuntojo dešimtmečio pabaigoje žaibiškai padaręs trejus metus trukusią karjerą, kol 1986 metais mirė nuo AIDS. Jos maištingas ir belytis grožis dar ir dabar kaitina aistras, o „Instagram“ pilnas jos sekėjų. „L'Officiel Lithuania“ pasakoja apie maištingosios Gios gyvenimą ir tragišką lemtį.

 

Apie grožį birželio numeryje kalbamės sulengvaatlete, sporto studijos moterims įkūrėja, asmenine trenere ir „Adidas“ ambasadore Jolanta Verseckaite. Ji žavi ne tik tobulai treniruotu kūnu, bet ir sveiku, aktyviu gyvenimo būdu bei savitu stiliumi. Ar sporto gali būti per daug? Ar dera sportas ir makiažas? Ar egzistuoja sportininkių grožio kriterijai? Apie viską – interviu su Jolanta.

1559902185049161 p1559903047041274 a
1559902192674547 g1559902195900699 oo

Kadangi pradedame maudynių sezoną, naujame „L'Officiel Lithuania“ gausu paplūdimio mados, nuo nėrinių ir mezginių tendencijos, naujausių saulės akinių modelių, egzotiškų pabėgimų stiliaus iki madingiausių maudymosi kostiumėlių gido.

 

Taip pat sužinosite kokias saulės madų taisykles diktuoja Lietuvos dizaineriai. Paplūdimio stiliaus ir aprangos sezonas mados pasaulyje neturi nei pradžios, nei pabaigos. Jis nėra pavaldus laikui, bendroms tendencijoms ir turi atskirą mados protokolą. Daugelis dizainerių paplūdimio madą kuria visus metus ir vadovaujasi spalvota, svajonėmis apipinta fraze: „Kažkur visada yra vasara.“ Tokiomis paplūdimio mados taisyklėmis vadovaujasi ir ryškiausi Lietuvos maudymosi kostiumėlių dizaineriai.

 

Šį kartą aksesuarų rubrikoje pristatome mados namų „Chanel“ pasididžiavimą atnaujintą laikrodžio „J12“ modelį.

1559902519777594 z1559902527438161 t
1559902523280981 n1559902704451216 ii

Gegužę praūžusiam svarbiausiam metų mados renginiui „MET Gala“ taip pat parengėme specialią medžiagą. Tai puota – išsvajota mados olimpo viršūnė, į kurią patekti svajoja net patys didžiausi mados ir pramogų pasaulio dievai. Ši ištaiginga puota vyksta kiekvienų metų pirmąjį gegužės pirmadienį. Ji įkūnija prestižinės mados sąvoką ir atiduoda duoklę menui bei saviraiškai.

 

Atsižvelgdami į pasaulines tendencijas pasakojame apie inovatyvių technologijų integravimą į kasdienius prekių kūrimo bei pardavimo procesus. Jos revoliucionuoja visas industrijas, tarp jų ir mados. Nors neretai mados pramonė sulaukia kritikos dėl palyginti vėlyvo inovatyvių technologijų įsisavinimo, mados profesionalų bei tendencijų analitikų žinutė labai paprasta – tik investuojant į naujausias technologijas ir gebant prisitaikyti, mados ženklai gali išlikti aktualūs ir konkurencingi globalioje rinkoje.

1559902929713777 xc

Grožio rubrikoje jūsų laukia viskas apie saulės vonias, anticeliulitinės garsenybių paslaptys, jaunystę išlaikyti padedančių procedūrų apžvalga ir atsakymai į klausimą – kaip galima patobulinti kūną riebalais.

 

Vasaros nuotykiams - supažindinimas su tik suaugusiems skirtais viešbučiais. Atostogos greičiausiai ne vienam asocijuojasi su saulėje tviskančia jūra ir balto smėlio paplūdimiais, tačiau tobulo poilsio vizijos, nors ir regimos panašiuose kraštuose, gali būti labai skirtingos. Vieno išsvajotas paplūdimys bus laukinis, kuriame nerasi nė gyvos dvasios, kito paplūdimyje ant balto smėlio žais čirškiantys vaikai, dar kito naktinėje pakrantėje šėls šokių ištroškę kūnai. Skirtingiems pabėgimams – skirtingos vietos, šį kartą tos, kuriose vaikų krykštavimo nerasite.

 

Ieškome to, kas suteikia namams charakterį. Meno dirbiniai namuose kaip aksesuarai garderobe: kartais jie parodo mūsų statusą, o kartais atskleidžia charakterį. Pastarieji, žinoma, lengviau prieinami, įgyjami ar pakeičiami papūtus nuotaikų permainų vėjams. Šiandien žodį „reprodukcija“ galime drąsiai išbraukti iš interjero keiksmažodžių žodyno, o iliustracijos jau senokai iš knygų persikėlė ir ant drobių.

 

Šį kartą ypatingus skanėstų receptus jums siūlo Aurimas Petrikas: „Manau, nėra jokių taisyklių šiuolaikiniam maisto tinklaraštininkui, tačiau nesu iš tų standartinių, kurie receptus traukia iš „Pinterest“. Kulinarinių knygų turiu ne vieną, bet retai kada jas perskaitau. Kai buvau vaikas, žiūrėdavau laidas ir klipus „Youtube“, kaip šefai dalijasi savo patarimais ir receptais. O dabar... Dabar pats bandau, eksperimentuoju ir stengiuosi motyvuoti kitus.“

1559903460872544 pp1559903464045759 xx

Kaip visada „L'Officiel Lithuania“ jūsų laukia prabangios mados naujienos, grožio rubrikos redaktorių Neringos Šimkutės ir Alinos Silivanovos atsakymai į skaitytojų klausimus, naujausi grožio produktai ir įkvepiančios mados fotosesijos.

1559903480249964 pop1559903484157042 iy

Nepraleiskite progos sutaupyti ir įsigyti „L'OFFICIEL LITHUANIA“ prenumeratą! Spauskite ant paveikslėlio apačioje ir pasinaudokite pasiūlymu. O jei kurį numerių praleidote, siūlome jums elektronines žurnalų versijas.

Tags

modelis
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame