Žurnalas L'Officiel Lithuania

Naująjį L'OFFICIEL LITHUANIA numerį papuošė besilaukianti M.Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė

Prekyboje jau pasirodė naujasis gegužės mėnesio „L'Officiel Lithuania“ numeris. Ką jame rasite?
Reading time 7 minutes

Žurnalo „L'Officiel Lithuania“ gegužės numerio, skirto gyvybės ir atgimimo temai, viršelio heroje tapo pirmagimės besilaukianti mados ženklo „MAS 924“ įkūrėja ir modelis Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė.

 

„Motinystė yra didelė dovana moteriai, ji suteikia vidiniam pasauliui daug daugiau spalvų nei vien karjeros siekimas. Nėštumas manyje pažadino papildomą vidinę energiją, išaugo troškimas kiekvieną minutę išnaudoti prasmingai, atsirado noras dar labiau save realizuoti.“ Tad nors metas ir įtemptas, ilgam atitrūkti nuo darbų Monika neketina. Jau dabar dizainerės galvoje sukasi įvairiausių naujų minčių ir idėjų, viena tokių – vaikams skirta „MAS 924“ linija: „Laukiuosi mergaitės, neabejoju, kad ji mielai leis laiką su mama tarp suknelių ir eskizų studijoje“, – džiaugėsi būsima mama.

Pokalbiai

Naujame numeryje laukia ne vienas intriguojantis pokalbis su scenos, mados ir grožio pasaulio veidais.

 

Šiuolaikiniame kine stengiamasi atliepti dabartinę moters įgalinimo kryptį, o kine vaizduoti ją drąsią ir stiprią. Visgi dar mažiau nei prieš šimtmetį ši situacija buvo visiškai kitokia. Pokalbyje su aktore Giedre Mockeliūnaite, rodos, dviejų moterų – Giedrės ir jos įkūnytos Janinos – istorijos radikaliai skirtingos ir įspūdingos. Apie tai kalbamės su šia jauna aktore, naujausiame Raimundo Banionio filme „Purpurinis rūkas“ suvaidinusia jauną merginą pokario laikais.

1557475617544742 oo

Apie moteriškumo svarbą pasakoja bene sėkmingiausių latvių mados namų „Amoralle“ įkūrėja Inese Ozola. Nors ir užsisukusi nesibaigiančių darbų rate, ji kasdien spindi gyvenimo džiaugsmu, o jos aistra dabartinei veiklai tik auga: „Kad ir kas nutiktų, kad ir kokia diena būtų, į priekį mane varo aistra kurti ir gyventi. Man be galo patinka tai, ką darau, o dar labiau džiugina, kad tą aistrą kūrybai pajunta ir moterys.“

1557475852737851 1i1a0142 color

Dar viena herojė – kvepalų „No5 L’Eau de CHANEL“ veidas Lily-Rose Depp. Ji atvira širdimi pasakoja apie aktorės profesiją, naujausius filmus ir tarp šviesos bei šešėlių laviruojančią savo kasdienybę. „Kodėl man patinka aktorės profesija? Gal todėl, kad tai vienintelė sritis, kurioje galiu visiškai atsipalaiduoti.“ Šis pokalbis – tai intymus jos portretas.

 

Žinoma vizažistė ir populiari nuomonės formuotoja Deimantė Kazėnaitė nuolat žavi tobulais makiažais ir stilingais įvaizdžiais, tačiau moteris neslepia, kad buvo laikas, kai pasitikėjimu ji anaiptol nespinduliavo. Kaip Deimantė įveikė kompleksus, kokia ji yra kasdienybėje ir kam daugiausia išleidžia pinigų? Apie viską – itin atvirai ir nuoširdžiai.

1557476143384590 aa1557476143374802 asa

Gyvenimo meno rubrikoje kalbamės su studijos „Menas gyventi“ įkūrėja, interjero dizainere Monika Noreikiene, kuriai patinka moderni klasika. Tai aiškiai matyti ir jos darbuose, dėl to žmonės atveria ir jos studijos duris. Kaip sako pati dizainerė, viena pagrindinių jos užduočių – padėti žmonėms nepasiklysti šiandienėje pasiūlymų gausoje: „Mano darbas – kasdien ieškoti ir rasti tiesiausią bei greičiausią kelią svajonių interjero link.“

 

Kita šios rubrikos herojė – tinklaraščio „Nium Nium“ autorė Deimantė Masiliūnaitė, kuri siūlo išbandyti net šešis sveikų patiekalų ir užkandžių receptus. „Jei reikėtų įvardyti įdomiausią ir jaukiausią savo kelionę – tai būtų kelionė į sveikesnį maistą, prasidėjusi pirmuoju „Nium Nium“ žingsniu. Tai geriausias mano nuotykis, kuris reiškia gyvenimą, energiją ir meilę, o gerais nuotykiais norisi dalytis ir įkvėpti kitus“, – pasakojimą pradeda Deimantė.

1557476428795708 qw1557477034333523 ddd

Mada

Šį kartą „L'Officiel Lithuania“ pasakoja apie mados socialinių tinklų galiūnus. Mados pasaulyje įtakos srovės pasikeitė, dabar viskas sprendžiama pasitelkus socialinius tinklus, net ir brangiai apmokamos profesionalų darbo vietos. Tad pristatome kelis pasaulinius šios srities pilkuosius kardinolus.

 

Prie kavos puodelio sėdame su Hanna Stefansson – iš mažo Pietų Švedijos miestelio kilusia mados tinklaraštininke, rašančia „Frukostfolket“ tinklaraštį. Pastaruoju metu ji gyvena Kopenhagoje ir šį kūrybingą bei skandinaviškos estetikos persmelktą Hanso Christiano Anderseno pasakų miestą vadina savo namais. Hanna yra viena tų scandi chic, kuriomis žavisi visas mados pasaulis. Ji yra matoma „Instagram“ ir, be abejonės, savo ryškiais drabužių deriniais išsiskiria monochrominėse Danijos sostinės gatvėse.

 

Žurnalo puslapiuose rasite ir dizainerių Lilijos Larionovos bei Egidijaus Rainio naujausių kolekcijų, neseniai pristatytų Verkių rūmų architektūriniame ansamblyje, apžvalgą. Taip pat dizainerės Agnės Kuzmickaitės septintąją prêt-à-porter kolekciją, kuria ji atidavė duoklę ryškiausioms šių metų tendencijoms: neoniniams atspalviams, sportiniam stiliui, gyvūno raštams ir socialiniams pareiškimams apie savirealizaciją bei sąmoningumą. Žinoma, jūsų laukia ir reportažas iš vieno laukiamaiusių mados renginių Vilniuje – „Mados infekcijos“.

1557478024359002 sdsd1557478028561389 oio

„L'Officiel Lithuania“ pristato ir ryškiausias šio sezono tendencijas, nuo atgimusios 7-ojo dešimtmečio stilistikos, dailių suknelių, ypatingos avalynės iki „must have“ pirkinių sąrašo ir pavasario / vasaros rankinių.

 

Besidomintiems mados istorija pasakojame apie mados „gyvybės ratą“, juk šiandien mados pasaulis nestovi vietoje. Jis aktyviai keičiasi, atgaivina seniai pamirštus stilius, o industrijoje dirbančios asmenybės nuolat puoselėja grįžtančias tendencijas ir užtikrina, kad šis stiliaus „gyvybės ratas“ nenutrūktų. Kas jį įsuka ir kas už jo slypi?

 

Gegužės numeryje nagrinėjame ir šiuolaikinės mados revoliucijas. Per kelerius metus industrijos milžinai sugebėjo neįmanomą paversti realybe ir išgąsdinti mados pasaulį drąsiomis tendencijomis, stilingu komfortu bei įkvėpti sunkiausiai sužavimą tūkstantmečio kartą. Kokios gi tos revoliucijos, palietusios mus?

1557478097750312 ww1557478101490959 qq

Grožis

Grožio rubrikoje rasite jaunystės puoselėjimo patarimus iš kino ir mados garsenybių lūpų, atskleisime ir įpročius, kurie mus sendina. Procedūros, prikeliančios odą naujam gyvenimui, svarbiausi grožio vitaminai, populiariojo kolageno svarba ir nauda, madingiausių grožio ekspertų patarimai – tai tik kelios temos, kurios laukia jūsų naujame numeryje. Be abejo, į skaitytojų klausimus, kaip visada, atsako „L'Officiel Lithuania“ grožio ambasadorės Neringa Šimkutė ir Alina Silivanova. 

 

Ir tai dar ne viskas – šį mėnesį žurnalas „L'Officiel Lithuania“ pasirodo su vyrišku priedu „L'Officiel Lithuania Hommes“. 

 

PRIMENAME – dabar puikus metas pasinaudoti „L'Officiel Lithuania“ prenumeratos AKCIJA ir už 8 žurnalų kainą gauti 10 numerių.  Taip pat svetainėje www.lofficiel.lt galite įsigyti ir elektronines žurnalų versijas – ne tik naujausią numerį, bet ir tuos, kurių prekyboje jau neberasite. Kiekviename žurnalo numeryje 100 % mados savo skaitytojams rengia redakcijos Lietuvoje ir Paryžiuje. Metinė prenumerata - puiki dovana mados gurmanams! 

 

Užsisakyti prenumeratą arba žurnalo el. versiją galite paspaudę ant paveikslėlio apačioje arba ČIA.

Tags

mada
stilius
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame