Žurnalas L'Officiel Lithuania

Naujo vasariškojo „L'Officiel Lithuania“ numerio žvaigždė – Asmik Grigorian

Prekyboje jau pasirodė naujas liepos ir rugpjūčio mėnesių „L'Officiel Lithuania“ numeris, skirtas vasaros linksmybėms ir muzikos festivaliams.
Reading time 7 minutes
Asmik Grigorian, SHOT by Lukas nuotr.

Naujojo „L'Officiel Lithuania“ viršelį papuošė talentingoji operos solistė Asmik Ggrigorian, savo darbais perrašinėjanti ir operos istorijos puslapius, ir lietuvių kelionių įpročius – vis daugiau tautiečių nori išvysti scenoje ją, šįmet išrinktą geriausia pasaulyje operos soliste. Visai neseniai tokia proga buvo Milane, garsiajame „La Scala“ teatre, kur operoje „Miręs miestas“ dainininkė atliko kritikų ir publikos išliaupsintą Marietos vaidmenį. „Labai malonu“, – paprastai ir nuoširdžiai į komplimentus reaguoja tuoj po premjeros toli nuo plojimų ir mintimis, ir fiziškai atsidūrusi Asmik.

 

„Man šie metai labai labai sunkūs. Ateityje jau susiplanavau, kad nebūtų daugiau nei vieno naujo vaidmens per metus, nes iš tikrųjų nuovargis kaupiasi. Ruošdama Marietą jutau, kad jo prisikaupę nuo praėjusių metų, nes irgi nebuvo pakankamai poilsio. Ir dabar jo neturėsiu. Atsigauti po kiekvieno vaidmens sekasi skirtingai. Po Marietos – sunku. Dabar tuoj dainuosiu Strausso dainas, kas yra, pavadinkime, visai kita sporto rūšis. Dėl to reikia stipriai ir daug dirbti, kad kūnas sugrįžtų į visai kitą ritmą“, – apie šiandieninę veiklą pasakoja Asmik Grigorian.

1562222047286261 lu 0000000000205
Asmik Grigorian, SHOT by Lukas nuotr.

Asmenybės

Iki tūkstantmečio ši ugninga moteris gyveno Vilniuje. Tada ji buvo Inga Cholmogorova – kieta žurnalistė, rašanti ekonomikos ir politikos temomis. Bet viduje dūkstantis pankuojantis nenuorama pastūmėjo vykti į Olandiją. Vėliau buvo Japonija, Prancūzija, Italija – naujos studijos, įgytas oficialus menininkės statusas, begalybė pasirodymų festivaliuose, meilė... Dabar ji – madam Fontez – 44-erių performerė SAKURAKO: japoniško šokio buto propaguotoja, choreografė. Kartu su vyru – legendiniu kompozitoriumi ir electro flamenco šokėju Philu Vonu (58 m.) vėl apsistojo Vilniuje, įkūrė šokio teatrą „Okarukas“. Pavasarį gimė kitas netikėtas projektas – dukra Mia Luna Marie. Apie pokyčius, potyrius bei naujus atradimus ir kalbamės su madam Fontez.

 

Individualumas griežia pirmuoju smuiku – taip įsitikinusi portalo „Delfi“ stiliaus redaktorė Kristina Solomnikova. Ir ji neklysta. Individualumas, unikalumas, savitumas, išskirtinumas – šiandien šie žodžiai skamba beveik taip pat dažnai kaip „laba diena“ ar „viso gero“. Apie stilių ir madą rašanti Kristina pataria: „Perdėtai nesivaikykite mados, nors semtis idėjų ne tik verta, bet ir būtina.“

 

Kūrėja, pasauliui pristačiusi vieną garsiausių mados kūrinių – sujuosiamą suknelę ir savo stiliumi visą laiką žengusi koja kojon su moterų nepriklausomybe, – dabar gali būti drąsiai vadinama gyva legenda. Diane von Fürstenberg dar ir filantropė, moteris remianti „DVF Awards“ apdovanojimais. Ši Laisvės statulos Niujorke muziejaus ambasadorė su mumis susitiko vieno savo vizitų Paryžiuje metu. Už ką ji kovoja?

1562222943302704 oo1562222946559426 qq

Prie puodelio kavos sėdame su Dubajuje gyvenančia egiptiete, „Instagram“ žvaigžde ir mados ženklo Mrs. Keepa įkūrėja bei kūrybos vadove Mariam Yeya (@mrskeepa). Ji yra eklektiško, iki skausmo unikalaus ir gal net futuristinio stiliaus pavyzdys, kai kiekviena detalė, kiekviena forma ir kiekvienas derinys yra šviesmečiais nutolęs nuo kasdienybės ir galimai gyvenantis paralelinį gyvenimą kažkurioje „Black Mirror“ serijoje.

 

Šių metų rugpjūčio pirmąją legendinis dizaineris Yves'as Saint Laurent'as būtų atšventęs 83-iąjį gimtadienį. Visgi garsiojo kutiurjė gyvybė užgeso dar 2008 metais, o šiandien modernėjančių mados namų Saint Laurent vardą garsina naujai iškilusi žvaigždė belgų dizaineris Anthony Voccarello. Tačiau žvilgtelėkime atgal: kaip prasidėjo šių mados namų istorija ir ką pasauliui paliko mados revoliucionierius Yves’as Saint Laurent’as.

 

Su gimtadieniu sveikiname pasaulio simpatijas užkariavusį supermodelį Claudią Schiffer. Per trisdešimt karjeros metų jis tapo ne vien modelio, bet ir tiesiog gražios moters sinonimu – kine ir literatūroje, dainų tekstuose ir anekdotuose. Bene ryškiausia praėjusio amžiaus dešimtojo dešimtmečio, supermodelių eros, žvaigždė įtraukta į Guinnesso rekordų knygą kaip daugiausia kartų ant žurnalų viršelių pabuvęs modelis.

1562224256636577 oop1562224260001360 ppp

Grožis ar patogumas? Estetika ar komfortas? Ką pasirinkti? Jei paklaustumėte interjero dizainerės Brigitos Marijos Norvaišės, ji nė akimirkai nesudvejotų: grožis jai visuomet – pirmoje vietoje. „Jei grožis suderinamas su patogumu – gerai, bet jei ne, aš prisitaikysiu prie nepatogumų“, – juokiasi tarp Vilniaus ir Londono gyvenanti Brigita Marija. „Esu absoliuti estetė ir iki menkiausių smulkmenų gyvenime viską stengiuosi pateikti tobulai. Tačiau dauguma žmonių teikia pirmenybę patogumui, taigi dirbdama su užsakovais visuomet surandu išeitį, kad patogumas neprasilenktų su grožiu“, – sako interjero dizainerė.

 

Buvusi dailiojo čiuožimo čempionė, modelis, itin vasariško VAYU prekės ženklo įkūrėja Rūta Gajauskaitė-Krūmienė ne tik kuria išskirtinius, moters grožį ypač paryškinančius maudymosi kostiumėlius, bet ir žavi nepriekaištinga savo išvaizda. Kuo Rūta balina dantis, kodėl jai patinka celiulitas ir kaip lengviausia nugalėti kompleksus? Visa tai – interviu su Rūta.

1562224630006830 puio

Pagrindinė šio „L'Officiel Lithuania“ numerio tema - vasaros linksmybės ir festivaliai, kurie neabejotinai tampa pagrindiniu nerašytu vasaros mados podiumu. Tai pagrindinė vieta atrodyti kitaip, pademonstruoti stiliaus, gero skonio ir išskirtinumo suvokimą. Saldus, kaprizingas, provokuojantis ir tai, ko neturi joks didysis podiumas, – toks yra XXI amžiaus populiariausių pasaulio festivalių stilius. Jis paklūsta pačioms valdingiausioms vasaros sezono tendencijoms, o jį papildo hipiškai nutrūktgalviškos natos. Tad pasakojame apie ryškiausius festivalius, jų aprangos kodus ir ypatybes.

 

Artinantis rudens sezonui verta paliesti ir vieną kas sezoną besikartojančią temą - išpardavimus. Vos įpusėjus vasarai tarp viso pasaulio moterų pasklinda lengvai ir greitai užkrečiama liga – apsipirkinėjimas išpardavimų lentynose. Tai – nesuvaldoma šiuolaikinio pasaulio „epidemija“, kuriai savo noru atsiduoda akimis mylinčios moterys. Ši karštinė prasideda beveik įpusėjus vasarai ir neatslūgsta, kol parduotuvių lentynos nelieka tuščios. Apsipirkinėjimas išpardavimų apsėstose parduotuvėse absoliučiai nuginčija stileivų pamėgtą taisyklę „mažiau yra daugiau“. Išpardavimų sezonu šiam protokolo punktui reikėtų suteikti naują prasmę – „daugiau yra per daug“. Kodėl reikia saugotis apsipirkinėjimo ligos ir neužversti spintos išpardavimų laimikiais?

1562224915250543 iop1562224920593531 iio

Kaip visada „L'Officiel Lithuania“ puslapiuose rasite ir naujausių mados tendencijų apžvalgas, šį kartą nuo festivalių įkvėptos mados iki labai moteriškų ir švelnių krypčių. Taip pat jūsų laukia grožio puoselėjimo patarimai ir būdai, kaip po linksmybių maratono nuraminti sielą ir atrasti vidinę harmoniją, o į skaitytojų klausimus apie grožio labirintus atsako grožio rubrikos redaktorės Neringa Šimkutė ir vizažistė Alina Silivanova. 

 

Na o pabaigai - ragaujame ant grilio ruoštus patiekalus. Juk grilis, ypač vasaros metu, tampa ne tik maisto gaminimo, bet ir draugų susibūrimų, smagių vakarojimų ir eksperimentų po atvirtu dangumi vieta.

 

Tags

lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame