Žurnalas L'Officiel Lithuania

Stebėkite naujojo „L'Officiel Lithuania“ rugsėjo numerio išskirtinį pristatymą gyvai

Jau ketvirtadienį žurnalas „L'Officiel Lithuania“ pristatys naujausią rugsėjo numerį. Kviečiame stebėti tiesioginę renginio transliaciją iš viešbučio „Pacai“.
Reading time 1 minutes
SHOT by Lukas nuotr.

Žurnalas „L'Officiel Lithuania“ rudens sezoną pasitiks išskirtiniu vakarėliu, jo metu bus pristatytas naujasis rugsėjo numeris ir žymaus Lietuvos dizainerio Egidijaus Rainio 2020 m. rudens kolekcija. Romantika ir elegancija – šie žodžiai yra tapę raktiniais E. Rainio kūrybos bruožais, tačiau naujoje kolekcijoje bus ir staigmenų, pasak dizainerio, ji eklektiška – tokia, kaip ir šiandieninė mada.

 

Pirmą kartą „L'Officiel Lithuania“ renginys, kuriame dalyvaus kviestiniai svečiai, bus transliuojamas tiesiogiai portale www.lofficiel.lt ir „L'Officiel Lithuania“ feisbuko paskyroje. Tiesioginė transliacija prasidės rugsėjo 3 d. (ketvirtadienį) 19:40.

 

Specialią programą pristatymo vakarui parengė naują muzikinį sezoną pristatantys gyvos muzikos projektų organizatoriai „Rootslive“. Renginio svečiai ir tiesioginės transliacijos žiūrovai turės galimybę išgirsti naują disco-house projektą – ant scenos pasirodys atlikėjai Vilius Popendikis ir Paulina Paukštaitytė.

 

Už tiesioginę transliaciją „L'Officiel Lithuania“ dėkoja implantologijos ir estetinės odontologijos klinikai „Neodenta“.

1599043397847522 neodenta skaidre
L'OFFICIEL LITHUANIA September issue

susiję straipsniai

Rekomenduojame