Žurnalas L'Officiel Lithuania

Naujasis meilės dienos „L'Officiel Lithuania“ jau atkeliavo!

Vasario mėnesio „L'Officiel Lithuania“ numeris, kurio viršelį papuošė dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu, alsuoja meilės tema. Kokie skaitiniai jūsų laukia naująjame leidinyje?
Reading time 7 minutes

Meilės šventei skirto numerio žvaigždė – neseniai naują singlą „Wild“ ir jo plačiai nuaidėjusį vaizdo klipą pristačiusi dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu. „Prieš vaizdo klipo „Wild“ premjerą buvo daug jaudulio, nes nežinojau, kaip reaguos Lietuva. Pamenu, koks šokas buvo, kai nusiskutau plaukus, o čia – dar didesni virsmai! Vis dėlto palaikymo sulaukiau didelio, nes žmonės supranta, kad ir daina, ir vaizdo klipas – aukščiausios kokybės. Tai, ką dabar darau, yra išties geras produktas, ir tuo nė kiek neabejoju“, – atvirauja Jazzu. Interviu populiari atlikėja pasakoja ne tik apie naujus iššūkius, požiūrį į gyvenimą, meilę muzikai, bet ir praskleidžia asmeninio gyvenimo puslapius.

Meilė

Nuo aistra pulsuojančių fotosesijų, meilės ir darnos darbo aikštelėje iki Valentino dienos įvaizdžių ir lūpų dažų istorijos – „L'Officiel Lithuania“ kviečia pamatyti meilės temą iš skirtingų kampų. Kristina Kalinauskaitė ir Andrius Sergejenko – du partneriai, kurie kuria labai atskirai, bet kartu ir labai arti vienas kito. Tai pora, į gyvenimą žvelgianti pro rožinius akinius ir kiekvieną dieną pasitinkanti it dar vieną galimybę švęsti. Ne tik sutuoktiniai, bet ir puikūs partneriai, turintys bendrą verslą, jų mados ženklas „Kristi Andress“ yra puikiai žinomas daugeliui. Pokalbyje Kristina ir Andrius pasakoja apie darbo užkulisius ir apie tai, ką reiškia porai dirbti kartu.

Meilės priesaika ir moters rankos paprašymas daugelį amžių buvo apipintas romantiškomis paslaptimis. Šiandien šis įvykis neįgavo naujų reikšmių, tačiau prisijaukino neatsiejamų atributų – deimantų. Be to, kad ši švelni meilės priesaika moderniame pasaulyje vis dar reiškia pažadėtą ranką ir širdį, ji yra ir aiškiai susieta su mada bei estetika. Apie deimantų ypatybes skaitykite straipsnyje „Kodėl meilei (ne)reikia deimantų?“.

„Tai yra moteris raudonom lūpom, / Ant juodo fotelio ta moteris rūko.“ Skambant šioms „Solo Ansamblio“ dainos „Moteris“ eilutėms, įsivaizduojate fatališką moterį, kurios elegantiška išvaizda yra moteriškumo ir grožio etalonas. Bet ar visada makiažas kėlė tokių asociacijų? Makiažo istorijoje atskleisime, ką jis reiškė anuomet ir kada raudonos lūpos tapo rafinuotos moters simboliu.

 

Ieškančioms Valentino makiažo įkvėpimų – ne tik dailiausi raudoni lūpų dažai, bet ir originalių makiažų pasiūlymai. Kaip ir kaskart, naujame „L'Officiel Lithuania“ numeryje į skaitytojų klausimus atsako grožio skilties redaktorės Alina Silivanova ir Neringa Šimkutė. Taip pat vasario žurnale rasite ir ekspertų rekomenduojamus kosmetikos produktus bei apžvalgą grožio priemonių, kurių sudėtyje slypi itin malonūs ir aistrą žadinantys afrodiziakai.

 

1549534765113273 0007891549534765054173 0021
1549534740070496 997881549534740104040 88889

Barbės gimtadienis

Ji nepanaši į savo bendraamžes. Visada jauna. Visuomet stilinga. Ją puošė tokie mados grandai kaip „Gucci“, „Versace“, „Moschino“, „Givenchy“ ar „Dolce & Gabbana“ ir iki šiol ji yra įtakingiausia lėlė plačiame mados pasaulyje. Akivaizdu, kad šių pozicijų barbė bent jau artimiausiu metu neketina užleisti, o šešiasdešimtmečio proga jai sukurti puošniausius apdarus ėmėsi ir 18 žymiausių Lietuvos mados kūrėjų. Barbės jubiliejaus proga – išskirtinė „L'Officiel Lithuania“ fotosesija, kurioje išvysite Lietuvos dizainerių papuoštas barbes.

Pokalbiai

Vasario numeryje kalbiname vieną įtakingiausių pasaulio mados kūrėjų Giorgio Armani. Vis rečiau viešai kalbantis dizaineris pasakoja savo prekės ženklo istoriją, nuolatinį atsinaujinimą ir plėtrą. Imperiją sukūręs neeilinis dizaineris ir verslininkas nesiliauja plėsti mados ribų.

 

Kitas herojus – itin didelės sėkmės sulaukusių mados namų „Off-White“ įkūrėjas Virgilas Abloh. Praėję metai buvo jo metai. Jis ėmėsi vadovauti vyriškoms „Louis Vuitton“ kolekcijoms, gerokai padidino ir „Off-White produktyvumą“. Jis – šių laikų guru.

 

Moterų fronte kalbiname spalvingąją fotografę Aleksandrą Kingo. Jos nuotraukos – perdėtos ir ryškios, koncentruoto popmeno išdaigos. Darbas su tokiais prekės ženklais kaip „Virgin Atlantic“, „Kenzo“, „Miu Miu“, „Bloomingdale’s“, „Honda“, „Nespresso“ – kūrėjos kasdienybė. Šiandien A. Kingo yra nominuota Globalios Lietuvos apdovanojimuose kaip viena labiausiai Lietuvos vardą pasaulyje garsinančių tautiečių.

 

Tendencijų atsiradimą ir reikšmę aiškinamės su mados tendencijų analitike Victoria Dias. Šiuolaikinės mados kryptis ir naujausias tendencijas gali lemti mokslo naujovės, maisto industrijos inovacijos ir net dvasinių guru veikla. V. Dias žongliravimas itin kompleksiška informacija per pastaruosius keliolika metų, dirbant tiek su lietuviškais, tiek ir su tarptautiniais ženklais bei agentūromis, tapo įprasta praktika, kuri ne tik suteikia daug asmeninės laimės, bet ir padeda klientams sėkmingai plėtoti mados verslą, orientuotis globaliame kontekste ir šiandienėje mados industrijoje išlaikyti aktualumą.

1549535688135592 88981549535687992784 555
1549535688126432 7851549535681891152 98

Mada

Pristatome 3 ryškiausias naujo sezono tendencijas, pasakojame apie „Pantone“ 2019 metų spalva paskelbtą koralų oranžinę (angl. „Living Coral“) ir dėliojame madingus Geltonos kiaulės metų akcentus. Kadangi 2019-ieji siejami su šventėmis, džiugesiu ir pramogomis, progos pasipuošti neverta laukti – kviečiame susikurti šventę patiems! Be abejo, dalijamės ir gundančiomis Valentino dienos įvaizdžių detalėmis, nuo elegantiškos aprangos iki seksualių aukštakulnių.

 

Nepamiršome ir laikrodžių - šį kartą pristatome vieno prabangiausių laikrodininkystės ženklų „Patek Philippe“ naujieną bei žaismingą „Swatch“ ir menininko Damieno Hirsto bendradarbiavimą.

Gyvenimo būdas

Ar kada susimąstėte, kas vyksta už privačių aukštuomenės klubų durų? Kviečiame apsilankyti legendiniame uždarame Londono naktiniame klube „Annabel’s“. Per daugiau nei pusę amžiaus jis matė visą britų aristokratiją, tokias garsenybes kaip Elizabeth Taylor, Mickas Jaggeris ir Kate Moss. O šiandien kardinaliai atsinaujinęs klubas dvelkia rokoko stiliaus dvasia.

 

 

Interjero rubrikoje – minimalizmo įkvėpta šviesi ir vientisa erdvė, neapkrauta nereikalingomis detalėmis. Būtent apie tokius namus kurį laiką svajojo viena iš interjero salono „Minimalistas“ įkūrėjų Erika Ožekauskienė, neseniai su vyru Jonu ir samojedų veislės augintiniu Toru įsikrausčiusi į minimalizmu alsuojančius namus Kauno centre.

Ir, žinoma, kalbėdami apie meilę negalėtume praleisti afrodiziakų temos. „Pakeliavusi po afrodiziakų pasaulius, supratau, kad vienintelis dalykas, kuris mane iš tiesų jaudina, yra meilė. Kalbėjimas apie afrodiziakus – labiau laukinio geismo paieškos persmelktas, o aš čia galiu pasirodyti ir ne tokia romantikė“, – sako Lina Žilevičė, gastronominių susitikimų vietos „Toli nuo klasikos“ įkūrėja. Gyvenimo būdo rubrikoje rasite ypatingus receptus, padėsiančius pasigaminti afrodiziakais vadinamus desertus ir užkandžius. Laikas užkurti aistrą?

Naujiena!

Kviečiame pasinaudoti ypatingu pasiūlymu - prenumeruokite žurnalą „L'Officiel Lithuania“ 2019 metams ir gaukite 10 numerių už 6 kainą.

Tags

mada

susiję straipsniai

Rekomenduojame