Žurnalas L'Officiel Lithuania

Naujas „L'Officiel Mada“ žurnalas jau čia!

Netrukus prekyboje pasirodys naujasis rugsėjo-spalio „L'Officiel Mada“ numeris, skirtas ateities temai.
Reading time 1 minutes

Šiame „L'Officiel Mada“ numeryje Atgal į ateitį – ne tik ateities prognozės, svarbiausi pastarųjų metų mados pokyčiai, bet ir pokalbiai apie praeities įtaką dabarčiai. Žurnale rasite naujausias rudens sezono tendencijas, išskirtines fotosesijas ir intriguojančius interviu su Gucci šeimos atstove Patrizia Gucci, mados namų „Balmain“ kūrybos vadovu Olivier Rousteingu, mados sociologe dr. Agnes Rocamora ir kitomis ypatingomis asmenybėmis.

Skaitydami naująjį numerį susipažinsite su rugsėjį startavusio portalo Lofficiel.lt ambasadoriais-nuomonės formuotojais. Stilistas ir drabužių dizaineris Mantas Bartkus dalysis mados įžvalgomis, modelis Julija Steponavičiūtė pasakos apie gyvenimo būdą ir kvies išbandyti sveikuoliškus receptus, grafikos dizainerė Nereta Sanajevienė apžvelgs dizaino pasaulio naujienas, o vizažistė ir grožio konsultantė Neringa Šimkutė atskleis grožio paslaptis. Ambasadorių straipsnius jau rasite ir www.lofficiel.lt

Iš dabarties nusikelsite ir į praeitį – sužinosite, kaip atsirado mados fotografija, prisiliesite prie ateities – apie mados lenktynes su rytojumi pasakos Liucija Adomaitė, o Deimantė Bulbenkaitė su tinklaraščio „Labas, Lukai“ autore Egle Balčiūnaite-Babunašvili diskutuos apie pasaulį užkariaujančią vaikų madą. 

Įkvėpimų, atradimų ir malonaus skaitymo!

Pagr. nuotrauka - fotografė Alexandra Leroy

susiję straipsniai

Rekomenduojame