Žurnalas L'Officiel Lithuania

Pristatytas pirmasis atsinaujinusio žurnalo „L’Officiel Lithuania“ numeris

Antradienio vakarą neabejingiems madai, stiliui ir tiesiog nekasdieniškai kasdienybei pristatytas atsinaujinęs žurnalas „L’Offciel Lithuania“.
Reading time 3 minutes

Gilias tradicijas turinčio žurnalo vyriausiąja redaktore tapusi Agnė Jagelavičiūtė sako, kad darbas su tarptautiniu prekės ženklu – didelis iššūkis: „Visą gyvenimą mada buvo šalia, o dabar labai smagu dirbti su ja tiesiogiai.“ Žurnalo pristatymo vakarėlis įvyko ką tik duris atvėrusiame sostinės klube „Madu“, alsuojančiame Afrikos dvasia. Įspūdinga džiunglių augalija klubo erdves dekoravo „Flower Couture by Mantas Petruškevičius“. 

Ką tik duris atvėrusio sostinės klubo „Madu“ erdvę dekoravo „Flower Couture by Mantas Petruškevičius“

1540380112391223 141540380106662219 22
1540380090264838 241540380081822021 21
1540380081713751 191540380074217493 4
Naujas sostinės klubas „Madu“ pristatymo vakarą virto stilingomis džiunglėmis
Naujo „L'Officiel Lithuania“ numerio pristatymo vakaras

Paklausta apie tikslus, kuriuos išsikėlė stodama už žurnalo vairo, Agnė prasitaria labiausiai norinti padovanoti žmonėms malonumą domėtis mada: „Mada man – gyvenimo būdas, nuo mažens ja domėjausi ir neįsivaizduoju savo gyvenimo be jos. Vieną dieną mados norisi mažiau, kitą – daugiau, bet nėra buvę, kad jos visiškai nesinorėtų.“

„Mada man – gyvenimo būdas, nuo mažens ja domėjausi ir neįsivaizduoju savo gyvenimo be jos.“, - A. Jagelavičiūtė.

Žurnalo „L’Officiel Lithuania“ vyr. redaktorė Agnė Jagelavičiūtė ir modelis Gintarė Sudžiūtė

Pasak Agnės, kartais gali atrodyti, kad mada – labai sureikšminta, jog žmonės, besidomintys mada, tarsi niekina tuos, kurie ja nesidomi. „O man atrodo, kad jei nemoki apie kai kuriuos dalykus papasakoti taip, kad būtų įdomu, tai – ne skaitytojo, o tavo paties problema. Todėl mes su komanda pasistengsime padaryti viską, kad skaitytojai suprastų, jog mada – lengva, paprasta, įdomi, kartais – gili, dinamiška. Kviečiu leistis į romaną ir po truputį pažintį mados pasaulį, o po to jau žinosite, kiek norite į jį įsitraukti“, – šypteli „L’Officiel Lithuania“ redaktorė.

Viena žurnalo „L’Offciel Lithuania“ viršelio herojų - modelis Gintarė Sudžiūtė

Žurnalo „L’Offciel Lithuania“ pristatymo vakaras

Prie atsinaujinusio žurnalo komandos prisijungė „L’Officiel Lithuania“ prodiuserė Elena Puidokaitė-Bruzgulienė – ji rūpinasi savireklamos klausimais bei organizuoja renginius, taip pat – žurnalistė Simona Jansonaitė, užėmusi „L’Officiel Lithuania“ vykdomosios redaktorės pareigas, vykdomąja užsienio turinio bei portalo www.lofficiel.lt redakore tapo Vaidilė Marija Vasiliauskaitė. “Norime dirbti su geriausiais, todėl kviesime žurnalą kurti savo sričių profesionalus – žurnalistus, fotografus, dizainerius, stilistus, vizažo meistrus. „L’Officiel Lithuania“ kursime drauge“, – žada žurnalo komanda. 

Renginyje buvo pristatyta naujausia ir specialiai žurnalo „L’Officiel Lithuania“ vakarui iš užsienio atvežta optikos salonų „Fielmann“ vardinių akinių kolekcija. Kiekvienas galėjo ne tik pasimatuoti labiausiai patikusius „Versace“, „Dolce & Gabbana“, „Prada“, „Miu Miu“, „Giorgio Armani“, „Ray-Ban“ saulės akinius, bet ir čia pat įsiamžinti momentinėje fotosesijoje bei atsispausdinti nuotraukas.

 

Gurmaniškomis šventės vaišėmis pasirūpino Austrės.lt, vaišinę svečius šviežiomis austrėmis, o sveikatinančius grožio kokteilius „TriCollagen“ ir „Micro Hyaluron“, praturtintus kolagenu ir hialuronu, dalijo papildai „FenoQ“.

 

Rengnio svečius linksmino didžėjus ir ekstravagantiškų renginių organizatorius Audrius Kolesnikovas-DRIULE XL. Pristatymo vakarą susirinkusiems buvo išdalinti VIP pakvietimai į DRIULE XL organizuojamą Vilniaus miesto karnavalą „Casanova“, kuriame laukia nepamirštama Helovino šventės naktis. Ypatingą pristatymo atmosferą sukūrė interjero aksesuarų ir kvapų namai „Krispo“.

Renginio akimirkos:

/

Fotografas - Darius Kučys

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame