Žurnalas L'Officiel Lithuania

Ką rasite naujame „L'Officiel Lithuania“ lapkričio numeryje?

Jau galite įsigyti naująjį žurnalo „L'Officiel Lithuania“ numerį, žvilgtelėkime, ką jame rasite.
Reading time 3 minutes

Šį kartą naujo „L'Officiel Lithuania“ numerio viršelį papuošė stilingos ir žinomos Lietuvos moterys: „L'Officiel Lithuania“ vyriausioji redaktorė Agnė Jagelavičiūtė, stilistė Austėja Jablonskytė, dizainerės Ieva Daugirdaitė, Eglė Žiemytė, Agnė Kuzmickaitė bei tarptautinio pripažinimo sulaukę modeliai Gintarė Sudžiūtė ir Dovilė Viršilaitė. Šios moterys diskutuoja apie šiandieninę madą ir jos pokyčius – žurnale rasite net septynis interviu su viršelio herojėmis.

Jūsų laukia šskirtinis interviu su garsiausiu Lietuvos dizaineriu Juozu Statkevičiumi. Jau lapkričio 28 d. jubiliejinę kolekciją, skirtą paminėti mados namų trisdešimtmečiui, pristatysiąs J. Statkevičius pasakoja ir apie savo kūrybos kaitą, pasiekimus, ir apie gerą skonį bei mados prasmę. „Aš dirbu, esu talentingas, neieškau žodžio kišenėje, nebijau sakyti teisybės. Ar už tai turiu būti smerkiamas? <...> Mano mados namai, dirbantys jau trisdešimt metų, įgyvendins visus jūsų kaprizus.“, – intriguoja dizaineris.

Specialiai žurnalui „L'Officeil Lithuania“ interviu davė ryškus, triukšmingas ir populiariojo pasaulio žaismingumą skleidžiantis mados namų „Moschino“ kūrybos vadovas Jeremy Scottas, ką tik pristatęs naują bendradarbiavimą su mados gigantu „H&M“.

Pamąstymams – straipsniai apie socialinius pokyčius mados pasaulyje, nuo dizainerių ir mados namų pasirinktų atsakomybių iki socialinių tinklų įtakos. „Kurdama madą nenoriu žudyti gyvūnų.“ – sako garsioji Donatella Versace, jos požiūriui pritaria ir šįmet natūralaus kailio atsisakę mados namai „Gucci“, „Michael Kors“ bei „Armani“. Tačiau socialiai atsakingų kūrėjų ir iniciatyvų yra kur kas daugiau. Taigi, kam rūpi mada?

 

Besidomintiems mados istorija – atgimusio prekės ženklo „Fila“ pokyčiai. Ieškantiems atbundančio balso greta – pokalbiai su lenkų ir ukrainiečių dizaineriais ir „karščiausių“ vietų paieškos Rytų Europos regione.

Stilistė Irina Cybina naujame numeryje apžvelgia naujausias 2019 m. pavasario ir vasaros tendencijas, išryškėjusias neseniai praūžusiose Paryžiaus ir Milano mados savaitėse. Taip pat rubrikose „Mėnesio akcentas“ ir „Sezono topas“ pristato svarbiausius rudens pirkinius.

„Laikrodžiai bėgant metams tapo žmogaus skonio ir socialinės padėties simboliu. Nors laikrodžių tendencijas vis dar diktuoja didieji prekės ženklai, pamažu Rytų Europoje randasi naujų, nedrąsių, tačiau ryžtingų aksesuarų gamintojų, išdrįstančių kiek sujaukti nusistovėjusią stiliaus politiką“, – apie laikrodžių pasaulio standartus laužančius gamintojus Rytų Europoje pasakoja Ugnė Mingėlaitė.

Maisto ir mados sąsajų naujame „L'officiel Lithuania“ numeryje ieško portalo „Lofficiel.lt“ gyvenimo būdo rubrikos ambasadorė – modelis ir tinklaraščio „Kitchenjulie.com“ autorė Julija Steponavičiūtė. Žurnale ji atskleidžia ir originalius gardžių užkandžių bei patiekalų receptus.

 

Ir, žinoma, lapkričio žurnale rasite svarbiausias mėnesio naujienas, grožio priemonių apžvalgas, dėmesio vertus renginius bei eksperimentuoti mada įkvepiančias fotosesijas.

 

Malonaus skaitymo!

L'Officiel Lithuania“ redakcija

 

Pagr. nuotrauka - Shot by Lukas

susiję straipsniai

Rekomenduojame