Žurnalas L'Officiel Lithuania

Jau pasirodė L'OFFICIEL LITHUANIA rugsėjo numeris - ką jame rasite?

Prekyboje pasirodė naujausias „L'Officiel Lithuania“ rugsėjo numeris, kurio viršelio herojais tapo aktoriai Gelminė Glemžaitė ir Mantas Stonkus.
Reading time 5 minutes
Gelminė Glemžaitė ir Mantas Stonkus, Shot by Lukas nuotr.

„L'Officiel Lithuania“ kovo numerio viršelyje – aktoriai Gelminė Glemžaitė ir Mantas Stonkus. Jie mėgsta kviestis svečių ir svečiuotis, moka mėgautis kiekvienu etapu – kai skraido iš laimės ar būtina paliūdėti. Žino, kad kartais verta paaukoti savo ambiciją dėl bendro tikslo ir džiaugiasi į porą suėję trisdešimties, kai daug kas atrodo mažiau sudėtinga. Talentingi, populiarūs aktoriai Gelminė ir Mantas į pirmą bendrą savo interviu atmina dviračiais ir kalbėtis pasiūlo Bernardinų sode tiesiog ant gražiai nušienautos žolės. Paprastai, smagiai ir tikrai jaukiai.

1599114038986835 lofficiel97 virselis

„Visai nesvarbu, kaip nugyvensi savo gyvenimą, svarbu, kad turėtum ką apie jį papasakoti“ – tokį mamos patarimą dar mokydamasi mokykloje išgirdo aktorė Toma Vaškevičiūtė. Teatro scenoje ir televizijos ekrane dramatiškais bei komiškais vaidmenimis užburiančiai aktorei kartais pačiai tenka išgyventi filmo scenarijui prilygstančias situacijas, tad jau dabar atrodo, jog mamos duotas patarimas buvo pranašiškas.

 

Kita „L'Officiel Lithuania“ rugsėjo numeryje kalbinama aktorė - iš Rusijos kilusi mergina Darya Ekamasova. Regis, jai išsipildė kiekvieno aktoriaus svajonė – Daryą pastebėjo Holivudas. Ir nieko keisto, nes dėl norimo vaidmens moteris pasiruošusi išmokti bet ką: „Sunkumus ir iššūkius aš mėgstu.“ Gimus dukrai, aktorė planavo bent kelerius metus pailsėti nuo darbų ir atsiduoti šeimai, tačiau viskas išėjo kiek kitaip... Praėjus vos keturiems mėnesiams po šeimos pagausėjimo Darya keliavo į Vilnių, kur nusifilmavo Romo Zabarausko filme „Advokatas“.

 

Oskarą Koršunovą žino net tie, kuriems teatras tėra kažkur toli esantis pasaulis, nes jo spektaklių yra matę draugai, giminės, kaimynai. Ar bent girdėję pavardę per žinias, kai kalbama apie tarptautinius ir vietinius kultūros apdovanojimus, netgi – politiką, nes režisierius nevengia pasisakyti ir šia tema: „Teatras be politikos – kaip be pautų.“ Žiniasklaidą ir dėl bendravimo su garsiomis moterimis dominęs, bet visąlaik oficialiai vienas, jis neišsisukinėdamas atsako, kodėl taip pasirinko.

1599114803696699 qq1599116238674961 ss
Toma Vaškevičiūtė ir Oskaras Koršunovas, Shot by Lukas nuotr.

Dietistė Indrė Trusovė sako, kad pastaruoju metu ėmė labiau domėtis mados pasauliu, o suprasti, kas jai iš tiesų patinka, padėjo stilistė: „Maniau, kad labiausiai mano akį traukia ekstravagantiškai besirengiančios moterys, tačiau, kai savo draugei stilistei pradėjau rodyti, kas man gražu, verdiktas buvo trumpas – aš labiausiai žaviuosi klasika.“

 

Puodelio kavos kviečiame Anouk Yve (@anoukyve), jos nuoseklumas švelniam minimalistiniam stiliui, asmenybės atvirumas ir nuoširdumas imponuoja ne vienam. Lengva susižavėti Anouk skonio rafinuotumu ir lengvumu, kuris persismelkia visose jos gyvenimo srityse – apsirengimo stiliuje, namuose, jos kuriamoje keramikoje ir jos asmenybėje. Be viso to, ji dar turi sąmoningą požiūrį į madą ir jos vartojimą – Anouk skatina investuoti į laikui nepavaldžius drabužius, stengtis susikurti kapsulinę drabužinę bei visais atvejais rinktis kokybę.

1599114964749054 lo indre trusove 1
Indrė Trusovė, Nerijus ir Gintarė nuotr.

Su gimtadieniu sveikiname vieną paklausiausių šių dienų dizainerių Virgilą Abloh. Per keletą pastarųjų metų jis tapo vienu dažniausiai mados industrijoje linksniuojamų vardų. Visgi 40 metų gimtadienį rugsėjo mėnesį mininčiam kūrėjui negalima priskirti tradicinio mados dizainerio epiteto.

 

Susipažinkite su Garance DORÈ - skaitmeninio mados pasaulio lydere, įtakinga kūrybos vadove, mados iliustratore, tekstų rašytoja, o Lietuvoje geriau žinoma kaip rožinės knygos „Love. Style. Life“ autore. Dabar ji keičia savo karjeros kryptį ir traukiasi iš mados pasaulio. Būdama savo karjeros apogėjuje, graibstoma didžiausių mados namų ir sėdinti pirmosiose įtakingiausių prekių ženklų kolekcijų pristatymų eilėse, ji tiesiog pakilo nuo kėdės, grakščiai bei užtikrintai išėjo, palikdama visą mados pasaulį užnugaryje ir taip uždarydama savo pasaulinės karjeros duris.

1599115148297881 yy
Garance DORÈ ir jos iliustracijos

Pralėkęs rugpjūtis Kopenhagos mados savaitei tapo naujos eros pradžios liudininku. Mados savaitės koncepcijos permąstymo diskusijos ir užsibrėžti strateginiai tvarumo planai pradėjo realizuotis. Mados savaitės termino suvokimo ribos prasitęsė ir nuo šiandien Danijos sostinėje du kartus per metus vykstantis mados renginys jau nėra tik naujų kolekcijų pristatymų šventovė, o veikiau – mados industrijos insaiderių diskusijų forumas, kai susirinkę mados profesionalai iškelia ir bando spręsti opias ir įsišaknijusias mados verslo problemas.

Rugsėjo numeryje rasite naujausias mados tendencijas, madingiausius sezono spalvinius derinius, stilistės Irinos Cybinos rekomendacijas ir pasaulines mados naujienas – nuo rankinių iki juvelyrikos. Pakviesime susipažinti su galingomis moterimis, pakeitusiomis iki tol tik vyrų valdytą juvelyrikos pasaulį, taip pat supažindinsime su mados olimpo asmenybėmis, gebančiomis provokuoti ir žongliruoti klasikiniais mados kanonais.

Gabija Varnaitė, Nerijus ir Gintarė nuotr.

Verslininkė Daina Bosas žavi ne tik nepriekaištinga išvaizda, elegancija ir stiliumi, bet ir aštriu protu bei aktyvia visuomenine veikla. Daina neslepia, kad visuomet palaikė sveiką santykį su savimi ir išvaizda, tačiau pabrėžia, kad grožis, kaip ir protas, – gamtos dovana, kuria reikia mokėti protingai pasinaudoti. Koks žmogus yra gražus, kokius patarimus ji perduoda dukroms ir kam išleidžia daugiausia pinigų – apie viską interviu su Daina.

 

Kaip ir visuose „L'Officiel Lithuania“ numeriuose, šiame jūsų laukia dar daugiau pokalbių su įdomiomis asmenybėmis, gyvenimo būdo ir interjero temos, grožio naujienos ir svajoti kviečiančios kelionės po svečius kraštus. 

L'OFFICIEL LITHUANIA prenumerata

susiję straipsniai

Rekomenduojame