Žurnalas L'Officiel Lithuania

Jau pasirodė naujas L'OFFICIEL LITHUANIA spalio numeris - ką jame rasite?

Prekyboje pasirodė naujausias „L'Officiel Lithuania“ spalio numeris, kurio viršelį papuošė Gintarė Gurevičiūtė.
Reading time 4 minutes
Gintarė Gurevičiūtė, SHOT by Lukas nuotr.

„L'Officiel Lithuania“ spalio numerio viršelio heroje tapo Gintarė Gurevičiūtė. Kai žmogaus auditorijai nebereikia pristatyti, o jo vardas, rodos, kalba už save, gali pasirodyti, kad temų pokalbiams neliko. Bet nesuklyskite – būtent tai atveria duris dar brandesnėms temoms. Taip atrodė pokalbis su Gintare, kurios vardas ryškus ir pažįstamas visuose žiniasklaidos kanaluose. Jos darbų sąrašas pildosi kone kiekvieną valandą, o kaip ji pati sako, į ten, kur yra dabar, daug neplanuojant atvedė pats gyvenimas.

 

Kviečiame pamatyti, kaip buvo kuriama „L'Officiel Lithuania“ spalio numerio viršelio fotosesija su Gintare Gurevičiūte.

Video rasite čia: Lofficiel.lt/zurnalas-lofficiel-lithuania/gintare

 

1602134635343697  lu 1113 1
Gintarė Gurevičiūtė, SHOT by Lukas nuotr.

Kita žurnalo herojė – Baltarusijos laisvės simbolio Sviatlanos Cichanouskajos atstovė spaudai Anna Krasulina, kurią šiandien gaudo įtakingiausia pasaulio žiniasklaida. Žurnalistų užklausų skaičius toks milžiniškas, kad net norint į jas visas atsakyti prašomu metu fiziškai to padaryti neįmanoma. Stebėdama dabartinę situaciją savo gimtinėje, Anna tikra, kad grįžus į Baltarusiją iki laisvės pergalės ji su Sviatlana būtų kaip mat sulaikytos. Atsidurti kalėjime ji nebijo. Dabartinis gyvenimas Annai primena veiksmo filmą su melo, farso, karo, net ir melodramos elementais.

 

Ieva Patapavičiūtė – žmogus, turintis devynias veiklas ir ieškantis dar. Toks apibūdinimas puikiai tinka trijų vaikų mamai, modeliui, verslininkei, vienai iš „Mados infekcijos“ ir Lietuvos dizainerių išpardavimų organizatorių. Savo mados istoriją pradėjusi vos dvylikos, šiandien Ieva sako serganti mados liga. Ir nors rankoje yra ekonomikos, vokiečių kalbos ir viešosios politikos analizės diplomas, podiumai ir masyvūs mados projektai ją įtraukia patys.

 

 

1602135203033791 107711155 10157742881619125 6325707703779491182 o

Rubrikoje „Madam, kas jūsų spintoje“ šį kartą Milita Daikerytė - viena žinomiausių Lietuvos vizažisčių, įkūrusi grožio studijas „Studio M by Milita“. Ji pasakoja ne tik apie grožio, bet ir mados pasaulį, atskleidžia labiausiai patinkančius pirkinius ir geriausius išgirstus stiliaus patarimus.

1602135274325405 milita md 022

Puodelio kavos kviečiame Celine Aagaard (@celineaagaard_) - tai moderni moteris, atspindinti šiuolaikinio gyvenimo kontekstą. Rytais, nepriklausomai nuo sezono, ji plaukioja jūroje, prie kurios ir gyvena. Juk Oslas tuo ir žavus. Vėliau, išgėrusi puodelį kavos, ji sėda ant miesto dviračio ir traukia į savo kartu su partnere įkurto drabužių ženklo „Envelope1976“ showroomą, kuriame bendrauja su klientais, kuria idėjas ir stengiasi dėl sėkmingesnės ateities vizijos.

Mados dinastijos, 1925-aisiais įkurtos Edoardo ir Adele Fendi, trečios kartos atstovė Silvia Venturini Fendi šeimai priklausančiuose mados namuose pradėjo dirbti 1994-aisiais, po to, kai 1987 metais su savo seserimis įkūrė mados liniją „Fendissime“. Kuo šiandien gyvena ši italų stilių formuojanti dizainerė?

1602135457296128 vida press 8.28214921
Silvia Venturini Fendi, Vida Press nuotr.

Monika Liu – ryški, drąsi ir atvira. Dainuodama ji sako niekada negalvojanti, kaip atrodo, tačiau pati išvaizda jai yra svarbi. Apie požiūrį į grožį, kosmetiką, linksmus grožio eksperimentus paauglystėje ir socialinių tinklų filtrus – interviu su Monika.

Interjero rubrikoje susitinkame su interjero dizaineriu Markhamu Robertsu, garsėjančiu laikui nepavaldžiu amerikietišku stiliumi. Antrojoje jo knygoje „Notes on Decorating“ (liet. „Dekoravimo užrašai“) sudėti per penkerius metus sukurti darbai – iš viso 32 projektai. „L'Officiel“ M. Robertsas pasakoja apie savo įsimintiniausius projektus ir jų išskirtinumą.

1602135645248199 1596558061628634 spread 5
NELSONO HANOCOCKO nuotr.

Kaip ir visuose „L'Officiel Lithuania“ numeriuose, šiame jūsų laukia dar daugiau pokalbių su įdomiomis asmenybėmis, mados, gyvenimo būdo ir interjero temų, grožio ir stiliaus naujienų bei svajoti kviečiančių kelionių po svečius kraštus. 

 

Nepraleiskite progos sutaupyti ir įsigyti „L'Officiel Lithuania“ prenumeratą. Spauskite ant paveikslėlio apačioje ir pasinaudokite pasiūlymu. O jei kurį numerių praleidote, siūlome jums elektronines žurnalų versijas.

„L'Officiel Lithuania“ prenumerata

susiję straipsniai

Rekomenduojame