Žurnalas L'Officiel Lithuania

Jau pasirodė L'OFFICIEL LITHUANIA spalio numeris - ką jame rasite?

Jau pasirodė naujausias „L'Officiel Lithuania“ spalio numeris, kurio viršelio heroje tapo dainininkė GJan.
Reading time 5 minutes
SHOT by Lukas nuotr.

Naujasis L'OFFICIEL LITHUANIA spalio numeris skirtas pastaruoju metu ypač aktualioms temoms – ekologijai, tvariai madai, kovai už gyvūnų teises ir mūsų planetos gerovei.

 

Prie gamtos ir pernelyg sparčiai augančio vartotojiškumo problemų sprendimo žingsnis po žingsnio prisideda ir mados pasaulis. Vis daugiau dizainerių atsisako naudoti tikrą kailį ar odą, daugiau dėmesio skiriama efektyviai perdirbamų pluoštų ir plastiko grandinei sukurti, auga prekių iš antrų rankų rinka, o mažėjantys kai kurių greitosios mados namų pardavimai rodo besikeičiančius klientų apsipirkimo įpročius.

 

„Tikiu darbu su savimi. Asmeniniu pasirinkimu gyventi taip, kad nebūtų gėda, kad kiekvienas po truputį susimąstytume, ką paliksime po savęs. Aš dar nepasiruošusi išmesti savo odinių rankinių ir kailinių ar atsisakyti didkepsnio, tačiau sutinku vartoti tik tiek, kiek būtina. Dar pabandysiu, niekam to nepiršdama, namuose įvesti dieną, kai nevartosime gyvūninės kilmės produktų. Čia bus mano pradžia“, - sako L'OFFICIEL LITHUANIA vyr. redaktorė Agnė Jagelavičiūtė.

 

Šį kartą L'OFFICIEL LITHUANIA žurnalo viršelį papuošė dainininkė Greta Jančytė, geriau žinoma GJan vardu. Ji ne tik užburia savo muzika, bet ir yra didelė gyvūnų mylėtoja ir kovotoja už jų teises.

 

„Po truputį išmokstu į pasaulį žiūrėti kaip į visumą, kur kiekvienas yra vienodai svarbus. XXI amžiuje, kai esame labai stipriai išsivysčiusi visuomenė, vis dar kalbėti apie gyvūnų išnaudojimą atrodo neteisinga, nelogiška, neetiška, amoralu ir nehumaniška. Kalbėdami apie humanizmą, mes sau leidžiame prabangą vienus ignoruoti, o kitų – ne. Tai pirmiausia nesąžininga prieš save“, - sako dainininkė.

1570181216086487 lofficiel 89 virselis web

Taip pat spalio numeryje kalbiname aktorę Elžbietą Latėnaitę, kuri pasisako už augalinę mitybą ir nesibodi būti pavadinta aktyviste: „Kai matau galimą savo pilietinę naudą, galiu skirti tam nemažai savo laiko ir jėgų.“ Šios šiuolaikinio lietuviško kino bei teatro aktorės gyvenimo būdas – naujosios pasaulio ideologijos atspindys, norma tampantis tiek mados pramonėje, tiek ir visoje pasaulio rinkoje.

 

Naujos L'OFFICIEL LITHUANIA rubrikos „Madam, kas jūsų spintoje“ herojė - prekės ženklo unlabel įkūrėja Ina Gaižauskienė pasakoja apie rudens garderobo atradimus, stiliaus įkvėpimus ir tvarios mados reikšmę. O puodelio kavos kviečiame sąmoningo būdo atstovę ir tvarios mados ženklų konsultantę Amsterdame gyvenančią Stephanie van den Sigtenhorst. Didžiąją laiko dalį ji dirba namuose, kur gyvena su sužadėtiniu. Jų namai – mažučiai, tačiau jaukūs ir apstatyti „antrų rankų“ baldais bei interjero detalėmis.

1570181992604535 hh1570181996158825 bb

Pasirinkdami sąmoningo vartojimo temą, nagrinėjame ir greitosios mados reiškinį. Šiandien mada yra prieinama beveik visiems, o naujos tendencijos tereiškia, kad atėjo metas atsisveikinti su vakar pirktais džinsais, nes rytoj į gatves eisime su dviratininko šortais. Koks pasaulinis reiškinys lėmė, kad mada kinta net nebe keturis kartus per metus, o beveik kasdien?

 

Kitoje svarstyklių pusėje – tvari mada. Jos principai į mados industriją įsibrovė kaip revoliucionieriai. Tvirtai ir užtikrintai didieji dizaineriai mados pasaulį įtikino, kad jam reikia stiebtis aukščiau ir ieškoti „antidepresanto“ pasaulį sekinantiems seniems įsitikinimams. Susipažinsite ir su garsiomis aktorėmis bei dainininkėmis, kurios stoja į kovą su besaikiu ir žalingu mados vartojimu.

1570182295966193 bv

Mados pasaulį sudrebinusi Prada nailoninė kuprinė švenčia jau 35-ąjį gimtadienį, tad žurnale – šios, dizainerės Miuccios Prados sukurtos, unisekso stiliaus kuprinės istorija ir nauji mados namų užmojai. 

 

Žurnale rasite neseniai įvykusių Niujorko, Londono, Milano ir Paryžiaus mados savaičių įsimintiniausias kolekcijas, o L'OFFICIEL LITHUANIA mados redaktorė Irina Cybina parengė naujų tendencijų pristatymus. Pateikiame ir mados naujienas iš Paryžiaus, nuo rankinių, laikrodžių, papuošalų modelių iki geidžiamiausių šio sezono stilių.

1570182488211174 vvv

Apie grožį kalbamės su prekės ženklu Nunu įkūrėja Simona Naine. Pozityvi, pasitikinti ir autentiška. Tai tik keli epitetai, kuriais galima ją apibūdinti. Kas Simonai padėjo įveikti kompleksus ir įgyti pasitikėjimo? Kodėl ji moteris juokais prilygina automobiliams? Ir ką iš moterų atima socialiniai tinklai?

 

Kaip ir kiekviename mūsų žurnalo numeryje, grožio pasaulio naujienas pristato L'OFFICIEL LITHUANIA grožio redaktorė Neringa Šimkutė ir vizažistė Alina Silivanova.

 

Gyvenimo būdo rubrikose laukia temos apie vis populiarėjančią keramiką ir porceliano dirbinius, taip pat škotiškai lietuviška eklektika traukiantys studijos „GOA Interiors“ kuriami interjerai, išskirtinių atostogų paieškos ir L'OFFICIEL LITHUANIA vakarėlio akimirkos.

1570183281123451 vv

Nepraleiskite progos sutaupyti ir įsigyti „L'OFFICIEL LITHUANIA“ prenumeratą! Spauskite ant paveikslėlio apačioje ir pasinaudokite pasiūlymu. O jei kurį numerių praleidote, siūlome jums elektronines žurnalų versijas.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame