Žurnalas L'Officiel Lithuania

Ką rasite šventiniame „L'Officiel Lithuania“ numeryje?

Parduotuvėse jau pasirodė naujas „L'Officiel Lithuania“ numeris, šį kartą viršelio herojė – atlikėja Monique.
Reading time 4 minutes

Artėjant žiemos šventėms pristatome naują Kalėdų dvasia alsuojantį „L'Officiel Lithuania“ numerį, su naujuoju žurnalu gausite ir specialų vyrų priedą „L'Officiel Hommes“. Kviečiame susipažinti, ką išvysite šiame gruodžio-sausio numeryje.

 

Naujame „L'Officiel Lithuania“ jūsų laukia istorijos apie stiprias, įdomias ir unikalias kūrėjas. Pirmoji – viršelio heroje tapusi viena populiariausių Lietuvos atlikėjų Moniqué. „Kai baigėsi „X faktorius“, aiškiai suformulavau savo tikslą: labai norėjau, kad televizijos šou laimėtojos etiketė man nebūtų klijuojama tolesniame kelyje. Nuolat primenamas šou laimėjimo faktas man reikštų stovėjimą toje pačioje vietoje. Turiu norą judėti – būti kūrėja , dainininkė, muzikantė. Džiaugiuosi, kad šiandien tokia ir esu“, – apie karjeros kelią pasakoja Moniqué.

 

„L'Officiel Lithuania“ gruodžio-sausio numerio herojė - Moniqué

Antroji žurnalo herojė – daugybę metų Lietuvoje, bet ne vien Lietuvai kurianti dizainerė Ramunė Piekautaitė. Ji juokauja, kad 2019 m. vis dar ruošiasi užkariauti pasaulį. Apie kūrybos plėtrą Ramunė pasakoja: „Buvo keletas etapų, kai reikėjo apsispręsti, kur eiti: toliau tiesiog dirbti su klientais ar atidaryti parduotuvių. Pasirinkome antrąjį variantą. Vėliau pabandėme ištrūkti už Lietuvos ribų, o tada gyvenimo sūkurys įtraukė ir nebepaleido. Stengiuosi visose gyvenimo situacijose sakyti „taip“ – todėl šiandien vadovauju nuosaviems mados namams.“

 

Taip pat rasite ir pokalbį su pastaraisiais metais ypatingo dėmesio sulaukusio prekės ženklo „MAS924“ įkūrėja ir dizainere Monika Kazakevičiūte-Kriščiūniene. Dizainerė teigia, kad mada nėra vien tik rūbai – tai vizualinė kalbos raiška, kuri įtraukia į įdomų žaidimą, kuriame su kūrybine komanda atlieka tam tikrą vaidmenį. „Mada yra žaidimas. Gali jį žaisti arba ne. Čia kiekvieno žmogaus pasirinkimas. Mes siūlome žaisti kartu pagal individualias taisykles kiekvienam klientui“, – savo požiūrį į madą atskleidžia Monika.

1544523491030266 001544521750623047 002

Taip pat žurnale iš arčiau susipažinsite su rudenį pristatytos kino juostos „A Star is Born“ (liet. „Taip gimė žvaigždė“) pažiba ir vienu didžiausių muzikos pasaulio talentų – Lady Gaga. Iš kur kyla šios mažytės vos 1,55m ir milžiniškais aukštakulniais avinčios mergytės permainų, adrenalino ir ekstremalumo troškimas? Beprotystė ir ambicingumas, energija ir entuziazmas pavertė ją viena įtakingiausių ir paslaptingiausių šio amžiaus moterų.

Žinoma, kalėdiniame numeryje gausu vakarėlių įvaizdžio patarimų ir dovanų idėjų. Vyr. redaktorė Agnė Jagelavičiūtė pristato must have pirkinių sąrašą, kuriame ir stilingi aksesuarai, rūbai, ir kiti dėmesio verti metų atradimai. „MUST man yra tai, ko noriu ir kas man patinka iš tiesų“, – sako Agnė.

 

Skaitytojams parengėme keturias mados fotosesijas, užburiančias ne tik blizgesiu, bet ir išskirtiniais aksesuarais, o „L'Officiel Lithuania“ stilistė Irina Cybina siūlo pasidomėti tiek vakarėlių apranga, tiek šių ir būsimų metų tendencijomis. Žurnale taip pat rasite temų apie mados pasaulio pokyčius: apie augančias natūralaus kailio atsisakančių dizainerių gretas, apie svarbiausius metų pasikeitimus garsiausiuose mados namuose, sužinosite, kokie mados grandai šiandien valdo pasaulį. „L'Officiel Lithuania“ pakalbino ir Lietuvoje žinomas stiliaus ikonas: modelį Karoliną Toleikytę, stilistę Gabiją Varnaitę, „Space Style Boutique“ savininkę Agnę Ravinskienę. Ar tai, kokias jas matome spaudos puslapiuose atspindi ir šių moterų kasdienį stilių, ar būti stilingai kainuoja daug, ar joms svarbios garsios dizainerių pavardės ir prekės ženklai? Apie visai tai – pokalbiuose su stilingiausiomis.

1544523389605062 91544523247343383 000
1544523148408509 121544523385484690 77

Apžvelgėme stiliaus, aksesuarų ir grožio naujienas, nuo šventinių makiažų iki žiemos aromatų, veido priežiūros ir plaukų puoselėjimo priemonių, o Lofficiel.lt grožio ambasadorė Neringa Šimkutė ir vizažistė Alina Silivanova atsako į visiems aktualius skaitytojų klausimus.

Kadangi didžiosios žiemos šventės įsibėgės jau netrukus, naujasis „L'Officiel Lithuania“ spindi ir papuošalų bei šventinio dekoro temomis. Išskirtinis interviu su naujuoju „Tiffany & Co.“ meno vadovu Reedu Krakoffu ir pokalbis su Amerikos lietuve papuošalų dizainere Gintare Marija Kizys-Kizyte. Vienas žinomiausių Lietuvos dekoratorių Mantas Petruškevičius pasakoja apie interjero puošmenas ne vien žiemos laikotarpiu: „Be gražios aplinkos neliks gražių prisiminimų apie tai, kokioje pasakoje buvai. Mano tikslas – sukurti žmonėms pasaką.“ Kad ši pasaka tęstųsi dar ilgiau, žurnale pamatysite ir gražiausias kalėdines didžiųjų sostinių vitrinas.

1544524640116356 981544524643957620 1111

Naujuoju numeriu „L'Officiel Lithuania“ kviečia švęsti ne tik žiemos šventes, bet ir gyvenimą.

Malonaus skaitymo!

susiję straipsniai

Rekomenduojame