Žurnalas L'Officiel Lithuania

Jau pasirodė L'OFFICIEL LITHUANIA vasario numeris - ką jame rasite?

Prekyboje pasirodė naujausias „L'Officiel Lithuania“ vasario numeris, kurio viršelio heroje tapo dainininkė Monika Liu.
Reading time 6 minutes

„L'Officiel Lithuania“ vasario numerio viršelyje - Monika Liu. Meilė ir laisvė – du žodžiai, į kuriuos telpa labai daug. Vieniems – sunkiai derantys tarpusavyje, o kitiems – vienintelė sąlyga būti laimingam. Ši dainininkė – būtent iš jų. Patyrusi išsiskyrimo jausmą, šiandien Monika dar tvirčiau žino, ko nori iš gyvenimo. Jos akys vėl žiba. Ir ne šiaip sau. Šiandien ji vėl vaikšto į pasimatymus, nors kalbėti apie kažką daugiau, sako, dar anksti: „Visada svajojau apie tą – tobuląjį – scenarijų: šeima, vaikai, karjera, bet dabar man jau atrodo, kad tie scenarijai gyvenime gali būti labai įvairūs. Dabar man tiesiog įdomu, kaip bus. Labai įdomu.“

Laikotarpis nuo dvidešimties iki trisdešimties metų man buvo kupinas klausimų ir nė vieno atsakymo. o dabar klausimų tik mažėja...

Kita žurnalo herojė – dizainerė Rimantė Rimgailaitė. Greitai sunkiai rasime atlikėją, kurio ji nebūtų aprengusi. Monique, Monika Marija, Ieva Narkutė, Martynas Levickis – tai vos keli žymūs vardai merginos klientų sąraše. Vos 25-erių metų dizainerė, rodos, pradėjo naują erą Lietuvos sceninio įvaizdžio istorijoje, nors prieš trejus metus apie šią nišą dar nė nežinojo. Rimantė – iššūkių nebijanti avantiūristė, kuriai nėra neįveikiamos užduoties. Dizainerei labai tiktų posakis „niekada nesakyk niekada“, nes visi jos ištarti „ne“ virsta naujais sėkmingais projektais.

 

Penkerius metus sėkmingai gyvuojančios drabužių linijos „Top to Bottom“ įkūrėjai Gabrielei Gineikaitei vadovaujant mados verslui prireikė įveikti daug sunkumų. Nusprendusi nestudijuoti verslo ypatumų jų išmoko per praktiką bei pačios padarytas klaidas. Nepaisant visų sunkumų, su kuriais teko susidurti Gabrielei, skaudi artimo netektis nesulyginama su niekuo. Kovoti su skausmu ir nukreipti mintis padeda darbas: „Ateini į studiją, matai klientus, kolegas, jauti atsakomybę ir jautiesi reikalingas.“

1581065345020698 rimgailaite1581065348238226 gineikaite
Dizainerė Rimantė Rimgailaitė ir „Top to Bottom“ įkūrėja Gabrielė Gineikaitė

Rubrikoje „Madam, kas jūsų spintoje?“ šį kartą kalbiname stilingąją Viktoriją Siegel. „Man svarbi kokybė. Jeigu perku brangų daiktą, neatsisakau jo po mėnesio, tokie man tarnauja ir penkerius ar daugiau metų. Kai buvau jaunesnė, norėdavosi prisipirkti daugiau, o dabar labiau vertinu kokybę, todėl renkuosi mažiau, bet gerų daiktų. Iš mados namų man patinka dabartinė Gucci stiliaus kryptis, tačiau reikia jausti saiką ir neapsirengti nuo galvos iki kojų to paties ženklo kūryba, nes perspausti lengva“, - atverdama savo spintą sako Viktorija.

 

Puodelio kavos kviečiame vieną stilingiausių Kopenhagos porų. Jie įkūnija Skandinaviją. Modernią, laisvą ir ambicingą, su autentišku skoniu dizainui, precizišku dėmesiu detalėms ir dideliu poreikiu kokybei. Tačiau kartu ir tokią be pastangų, natūralią bei vientisą. Tai iš Norvegijos kilę Johanne Aurebekk (@johanneaure) ir Fredrikas Egelandas Aartunas (@fredaart) – ne tik partneriai gyvenime, bet ir darbe. Jie drauge su geriausiu jų draugu ir Johanne broliu įkūrė „Aure“ studiją Kopenhagoje, kuri išpažįsta natūralumo estetiką bei lėto gyvenimo kryptį ir pristato jų kurtus mados bei dizaino objektus.

 

Apie kūrybą, įkvėpimus ir naujus siekius kalbiname vieną garsiausių avalynės dizainerių Christianą Louboutiną, neseniai pristačiusį išskirtinę kolekciją, įkvėptą spalvingojo Butano.

 

Antrasis dizaineris – teksasietis Danielis Roseberry. Jis vos pažįstamas, bet jau visų mylimas. Naujasis praėjusį balandį inauguruotas „Schiaparelli“ kūrybos vadovas Danielis praėjusiais metais pristatė pirmąją mados namų „prêt-à-porter“ kolekciją. Žurnalui „L’Officiel“ jis atvirauja apie savo praeitį, planus ir realybe tapusias svajones.

1581065858501374 viktorija1581065863010778 kopenhaga
Viktorija Siegel ir Johanne Aurebekk bei Fredrikas Egelandas Aartunas
1581065950685398 louboutin1581065953576833 schiaparelli
Christiano Louboutino ir mados namų SCHIAPARELLI modeliai

Kadangi vasaris neatsiejamas nuo Valentino, meilės temų naujame „L'Officiel Lithuania“ numeryje rasite tikrai ne vieną.

 

Sakysite, kad vasaris su šv. Valentino diena priešakyje netinkamas laikas kalbėti apie skyrybas? O kodėl gi ne?! Be meilės ir vestuvių nebūtų ir skyrybų. Skyrybos visada buvo ir bus neatsiejama gyvenimo dalis. Tai, kad šis procesas nėra itin malonus, kalbėti neverta, juolab kad skirtingais keliais neretai pasuka net idealiomis laikytos poros, o santuokos griūtis abiem pusėms tampa iš proto varančiu laikotarpiu. Taigi – apie garsiausias dešimtmečio skyrybas.

 

Kitoje sverto pusėje – poros, skaičiuojančios ilgai trunkančias draugystes ir atradusios ypatingo stiliaus paslaptis. Tik šį kartą ne apie stilių, matuojamą saldaus grožio standartais, o apie unikalumą ir drąsias asmenybes, kurios turi savo vizijas ir puoselėja jas kartu. Tai mados ir pramogų pasaulio poros, jau spėjusios pamatyti nemažai gyvenimo ir atradusios save. Būdami dviese, jie papildo vienas kitą ir atrodo išties stilingai.

 

Mados naujienose jūsų laukia ryškiausios tendencijos, pasimatymams skirti deriniai, meile pulsuojančių spalvų pasiūlymai, juvelyrikos ir laikrodžių apžvalgos. O gimtadienį šį mėnesį švenčia ne pažįstamas veidas, bet vienas geidžiamiausių visų laikų aksesuarų – rankinė „Chanel 2.55”, madmuazelės Coco Chanel sukurta dar 1955 m. vasarį.

1581066717159561 large 2 55 handbag black aged calfskin gold tone metal aged calfskin gold tone metal packshot default a37587y04634c3906 8812351488030
Mados namų CHANEL rankinė „2.55”

Grožio temomis kalbiname Justę Pinkevičienę. Kai kalba pasisuka apie meilę grožiui, prieš akis iškyla kosmetikos gamintojo „Cosmoway“ akcininkė ir viena iš lietuviškos kosmetikos „Green Feel’s“ kūrėjų Justė. Ji itin atvirai kalba tiek apie kosmetikos gamybos užkulisius, tiek apie grožio procedūras ir visapusišką grožio puoselėjimą. Kaip pati kosmetikos gamintoja renkasi kosmetiką? Kokia grožio procedūra padarė didžiausią įspūdį Justei ir net nustebino vyrą?

 

Kaip ir kiekviename mūsų žurnalo numeryje, grožio pasaulio naujienas pristato ir į skaitytojų klausimus atsako „L'Officiel Lithuania“ grožio redaktorė Neringa Šimkutė ir vizažistė Alina Silivanova.

1581067018939284 capture

Kurdami namų interjerą neretai susimąstome, kaip jam suteikti išskirtinumo ir savitumo. Apie tai, kuo svarbios net ir mažiausios interjero detalės ir kaip marmuras pritaikomas interjere, kalbame su grafikos dizainere ir interjero detalių iš marmuro kūrėja Nereta Sanajeviene.

 

Indrė Dorofėjūtė – estetikos meistrė, kurios interjerai verčia fantazuoti. Subtilios spalvos ir kaprizinga nuotaika nesunkiai nupasakoja namų paslaptis. Būtent Indrė yra žmogus, kuris į kiekvienų namų istoriją primaišo dramos, romantikos ar net mistikos elementų. Jos rankai pavaldus sienų charakteris, kuris gali įžūliai šypsotis arba švelniai užmyluoti.

1581067129606912 interjeras

Ir tai, žinoma, dar ne viskas. Daugiau aktualių temų, patarimų ir pokalbių rasite atsivertę naująjį „L'Officiel Lithuania“ vasario numerį.

 

Nepraleiskite progos sutaupyti ir įsigyti „L'Officiel Lithuania“ prenumeratą. Spauskite ant paveikslėlio apačioje ir pasinaudokite pasiūlymu. O jei kurį numerių praleidote, siūlome jums elektronines žurnalų versijas.

Tags

lofficiellithuania

susiję straipsniai

Rekomenduojame